Kradzież na "żywca"...

Temat na forum 'Skradzione Sztuki ;(' rozpoczęty przez Lyminton, Sierpień 6, 2016.

1. piwko78

piwko78 Szalony Wulkanizator

Browary:
    1696
    Miasto:
    pomiędzy Gloucester a Bristol
    Motocykl:
    xt600e / cezeta 477 175
  2. kostan77

kostan77 Szalony Wulkanizator

Browary:
    314
    Miasto:
    London/SW16
    Motocykl:
    BMW R1200 GS
    Tylko skad wiedzieli ze te quady sa na tym samochodzie???

3. radomiro226

radomiro226 Beztroski Posiadacz

Browary:
    281
    Miasto:
    Luton
    Motocykl:
    FAZER FZS 600
    Na żywca idą tną plandeki i patrzą co soe w środku znajduje. Akurat miał quady... rozeznanie mogli zrobić i wrócili na pole z 4×4.... jak by wiózł deski to tylko miał by pocięte plandeki. Huje szefowie żałują kasy na parkingi tylko każą nocować w "laybay" i pretensje do kierowcy ze nie upilnował....

LoganOx lubi to.
  4. Wojtas gsa

Wojtas gsa Kierowca Kosiarki

Browary:
    117
    Miasto:
    Swindon
    Motocykl:
    r1200 bmw gsa
    Jeżdziłem po Europie i nigdy nie miałem przypału choć czasami zdażało mi się stawać na nie oświetlonych parkingach moje zdanie jest takie chcą niech biorą ładunki są ubezpieczone życie masz jedno nigdy nie wiesz na kogo trafisz ,a kozak może byc lepszym od ciebie,a że ocalisz ładunek to tylko poklepią cię po plecach.

radomiro226, Jezman i Anallog lubiąto.
  5. Anallog

Anallog Beztroski Posiadacz

Browary:
    196
    Miasto:
    Polnoc Anglii Poludnie Polski
    Motocykl:
    Docelowo Diavel obecnie Fazer
    Zwiezle i na temat.

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!