Korsyka zdobyta:))

Temat na forum 'Turystyka' rozpoczęty przez szuunaj, Czerwiec 6, 2018.

1. szuunaj

szuunaj Beztroski Posiadacz

Browary:
    80
    Miasto:
    swindon
    Motocykl:
    fazer600,R1200GS
    Wlasnie wrocilismy z korsyki Ja ,moja piekna i wojtas, 10 dni ,4580km ,w tym 1330 km na samej wyspie ,wrazen mnostwo ,tysiace zakretow ,i bajeczne widoki ,tak w wielkim skrocie mozna to opisac:)))
    foty sa ,material filmowy tez,(ino trzebsa go zmontowac jeszcze)

Attached Files:

Jezman, Zyzu, Lowek83 and 13 others like this.
  2. Wojtas gsa

Wojtas gsa Kierowca Kosiarki

Browary:
    42
    Miasto:
    Swindon
    Motocykl:
    r1200 bmw gsa
    No i ja po znalezieniu chwili czasu dorzucam "kilka "fotek z naszej wspólnej wyprawy.Po przejechaniu kilku tys.km obyło się bez żadnych usterek :eek:.Korsyka po prostu rzuca na kolana kto był to wie.Pozdrawiam wszystkich LWG. Aha filmy jeszcze nie są zmontowane :oops: montują się :)

Attached Files:

kato77, Jezman, krycek and 3 others like this.

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!