Kawasaki z1000sx 2017

Temat na forum 'Sport/Streetbike/Naked' rozpoczęty przez Remy, Marzec 11, 2017.

Tags:
  1. CezaaR

CezaaR ©zeski ma®yna®z

Browary:
    2451
    Miasto:
    Dziupla w Br☆3
    Motocykl:
    Padlnia. Bestia, Zabka
    Eee tam, 3 kufrty i leci maszyna prosto jak rakieta
    --- Post updated ---
    Ja położyłem moto, i nie miałem problemu z ubezpieczeniem ( przetarłem trochę lewy kuferek)

2. Jacq

Jacq Beztroski Posiadacz

Browary:
    333
    Miasto:
    Tring, Hetfordshire
    Motocykl:
    turystyczny
    To ja sie domyślam, że leci. Z całą pewnością 99,9% użytkowników nie zauważy żadnych problemów.
    Skoro jednak producent oficjalnie o Z1000SX mówi że albo Top Case albo Paniers, to znaczy że jest coś na rzeczy. O tym fakcie pisali też wszyscy recenzenci motorycacyjni. Więc nie jest to coś co jest jakimś ukrywanym faktem.
    To tak jak ze złym rozmiarem opon. Mogą przez to unieważnić ubezpieczenie.
    Nie krytykuję, pytam z ciekawości.

3. CezaaR

CezaaR ©zeski ma®yna®z

Browary:
    2451
    Miasto:
    Dziupla w Br☆3
    Motocykl:
    Padlnia. Bestia, Zabka
    Tylko mój moto jest sporo dłuższy(Zzr1400 performance) , i stosunek masy też jest inaczej rozłożony. Jak załaduje kufer taki jak na zdjęciu nie czuję różnicy

4. Remy

Remy Beztroski Posiadacz

Browary:
    163
    Miasto:
    HELLSBY
    Motocykl:
    Kawasaki z1000sx
    Jacq wiesz ze dzwoni ale nie wiesz w którym kościele ..z1000sx wszystkie modele od początku czyli od 2011 miały możliwość montowania zestawu 3 kufrów z czasem i stylem Kawasaki wypuściło modele kufrów z mocowaniem w rękojeściach pasażera super sprawa bo nie masz dodatkowych kilogramów stelaża oraz przez to jest węższy ale za to kufry są mniejsze pojemnościowo przez ich kształt i z racji systemu mocowania nie było opcji zainstalowania stelaża pod kufer centralny tu Kawasaki dało wybór albo możesz kupić nowy motocykl ze starym systemem stelaży masz wtedy duże kufry i odstające stelaż z możliwością zamontowania centralnego kufra lub nowy motocykl z nowym dizajnem kufrów bez oryginalnego mocowania centralnego kufra i tutaj firmy dopiero po latach wypuściły serie możliwości instalowania centralnego kufra z certyfikatami.
    Czyli jest GIT.

CezaaR lubi to.
  5. Jacq

Jacq Beztroski Posiadacz

Browary:
    333
    Miasto:
    Tring, Hetfordshire
    Motocykl:
    turystyczny
    https://www.bennetts.co.uk/bikesoci.../kawasaki-ninja-1000sx-2020-review-price-spec

Powyższe plus fakt że producent na swojej stronie przy pannierach i kufrze centralnym jasno zaznacza że nie mogą być montowane razem jednak sugeruje, że coś jest nie halo.
    Dla porównania Versys też ma system montowania pannierów w rękojeściach pasażera i tam już producent dopuszcza montaż jednego z drugim.

To że firmy trzecie produkują kufry to wiem. Wiem też, że wiele osób jeździ z 3 kuframi i nic się nie dzieje. Sam jesteś tego najlepszym przykładem.
    Dla mnie jednak to był jeden z powodów dla których odpuściłem sobie ten motocykl.

6. Remy

Remy Beztroski Posiadacz

Browary:
    163
    Miasto:
    HELLSBY
    Motocykl:
    Kawasaki z1000sx
    To jeszcze nic - zobacz co zrobili Suzuki gsx-s1000f tam jest porażka a bardzo mi się podobał motocykl.

7. Jacq

Jacq Beztroski Posiadacz

Browary:
    333
    Miasto:
    Tring, Hetfordshire
    Motocykl:
    turystyczny
    Dlatego finalnie znów kupiłem GS-a mimo, iż jeżdżę praktycznie 100% po asfalcie.

8. Remy

Remy Beztroski Posiadacz

Browary:
    163
    Miasto:
    HELLSBY
    Motocykl:
    Kawasaki z1000sx
    Dla mnie wszystkie motocykle typu vstrom GS LC i inne tego typu z racji mojego wzrostu nie wchodzą w rachubę nie powiem - jeździłem wszystkimi tak fajnie lecz nie dla mnie.Najbardziej pamiętny i jak dla mnie charakterystyka silnika odpowiednia mojemu charakterowi jazdy to KTM1290Adventure lecz ...chcieć to nie wszystko mam 165/167 cm wzrostu co nie pozwala mi na szaleństwo.

Rob lubi to.
  9. Jacq

Jacq Beztroski Posiadacz

Browary:
    333
    Miasto:
    Tring, Hetfordshire
    Motocykl:
    turystyczny
  10. Wasal

Wasal Pogromca Puszek

Browary:
    1192
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    Yamaha MT10
    Stan tym sposobem w korku

Sent from my SM-G986B using Tapatalk

CezaaR lubi to.
  11. Remy

Remy Beztroski Posiadacz

Browary:
    163
    Miasto:
    HELLSBY
    Motocykl:
    Kawasaki z1000sx
    Hahahaha to podobnie jak jeździłem w testach a teraz powiedz mi załadowany 3 kufry rolka 85L śpiwór karimata namiot zestaw campingowy hahaha przerabiałem to nie dziękuje jeżdżę motocyklem dla przyjemności radości i kontroluje jego a nie on mnie tak jak powiedziałem znalazłem na razie to czego oczekiwałem do szybkiego turystycznego przemieszczania się..to jest mój drugi SX -każdy szuka czegoś w jednośladach.

12. Konrad

Konrad Szalony Wulkanizator

Browary:
    1204
    Miasto:
    SW London
    Motocykl:
    zielony i czerwony
    3 kufry (około 100l) + rolka 85l + śpiwór + karimata + namiot...! Rozważałeś przyczepkę zamiast tego całego majdanu? Jak wóz cygański
    Gdzie Ty taki załadowany jeździsz? Less is more...

marcinf66 lubi to.
  13. Wasal

Wasal Pogromca Puszek

Browary:
    1192
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    Yamaha MT10
    Pewnie to malzonki make up box

Sent from my SM-G986B using Tapatalk

14. Jacq

Jacq Beztroski Posiadacz

Browary:
    333
    Miasto:
    Tring, Hetfordshire
    Motocykl:
    turystyczny
    Jak rolka to już raczej nie małżonka :)

Nie no to wideo z GS-em to w ramach humoru wrzuciłem.
    Wiadomo, że każdy szuka motocykla dla siebie, dla każdego różne kwestie mają różną wagę. SX to bardzo fajna maszyna.. Był na mojej tegorocznej liście, ale odpadł między innymi przez te kufry.

15. piwko78

piwko78 Kat Komarków

Browary:
    2000
    Miasto:
    GL13
    Motocykl:
    xt600e / v-storm 1000
    Skoro mowa o bagażach to tak wygląda moje 55 kg kitu :D
    IMG_20201018_163349.jpg IMG_20201018_163356.jpg

16. Remy

Remy Beztroski Posiadacz

Browary:
    163
    Miasto:
    HELLSBY
    Motocykl:
    Kawasaki z1000sx
    Do Polski jeżdżę często przez Szwajcarię i Włochy mam znajomych a jeśli pogoda ładna to na dziko pod namiot ale piwko78 pokłon jeśli chodzi o podjazdy 30stopni taki załadowany.
    --- Post updated ---
    Cezaar kumpel od Hayki opowiadał mi ze i ona i ZZR14 mają problem przy 280km/h z kuframi a tak jest Ok ....pochwale się fotkami kumpla co robi z hajką....

Attached Files:

Wasal, Konrad i CezaaR lubiąto.
  17. CezaaR

CezaaR ©zeski ma®yna®z

Browary:
    2451
    Miasto:
    Dziupla w Br☆3
    Motocykl:
    Padlnia. Bestia, Zabka
    Tylko niech uważają na ronda :sunglasses:

Przy tej prędkości to chyba większość motocykli zkuframi ma problemy o ile do ciągnie do tej prędkości z tymi kuframi

18. Piotr

Piotr Beztroski Posiadacz

Browary:
    457
    Miasto:
    Surrey
    Motocykl:
    Black King ZZR1400
    Osobiscie odczuwalem ze po przekroczeniu 2.0 ZZR z kuframi jechal jeszcze stabilniej :D ale przyznaje ze 2.8 nie osiagnelem wiec byc moze kumpel ma racje ;)

Remy, zebys Ty widzial co z ZZRem na torze robi Zyzu :cool:

Remy i CezaaR lubią to.

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!