Kawasaki z1000sx 2017

Temat na forum 'Sport/Streetbike/Naked' rozpoczęty przez Remy, Marzec 11, 2017.

Tags:
  1. Remy

Remy Beztroski Posiadacz

Browary:
    68
    Miasto:
    HELLSBY
    Motocykl:
    Kawasaki z1000sx
    W tym przedziale nikt nie zrobił nic podobnego od 2011 roku kiedy wyszedł pierwszy model SX-a.Fajna pozycja,ładne spalanie,fajne gadżeciarskiej dodatki elektroniczne,lekki,fajnie i nie męcząco sprawdza sie i w miejskiej dżungli i na autostradzie a super dodatki Kawasaki robią to ze ten pojazd jest uniwersalny.

CezaaR lubi to.
  2. Karol

Karol Beztroski Posiadacz

Browary:
    356
    Miasto:
    Richmond
    Motocykl:
    YAMAHA MT-10
    Ja w moim zrobilem dzisiaj pierwszy serwis i po ponad 500 milach moge powiedziec ze jest dobrze. Pozycja bardzo mi odpowiada, prowadzenie bez zastrzezen, heble ok, silnik bardzo elastyczny jednak po przesiadce z MT10 szalu nie ma... za to na bujanie sie Londyn -Nottingham jest super. Co dla mnie wazne w tej chwili to paniery ktore robia robote i moge sie zapakowac z wszystkim czego mi trzeba. Jedyne co mi sie nie podoba to jakosc detali ktora odbiega nieco od Yamahy, o Hondzie nie wspominajac...

Wasal i CezaaR lubią to.
  3. Konrad

Konrad Szalony Wulkanizator

Browary:
    495
    Miasto:
    SW London
    Motocykl:
    Zielony
    A to akurat ciekawe co piszesz bo generalnie seria MT Yamahy nie cieszy się jakąś szczególnie dobrą renomą w kwestii jakości użytych materiałów. Mimo wszystko rozważam MT10 Tourer Edition jako jednego z potencjalnych następców mojego SXa.
    Jak przejedziesz jeszcze trochę mil (i założysz jakieś normalne opony) to daj znać jak porównujesz te dwa motocykle. Chociaż z tego co pamiętam to chyba nie dane było Ci nacieszyć się dłużej Yamaha...

4. Wasal

Wasal Kat Komarków

Browary:
    626
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    cbr600rr07
    Seria mt zgadza sie ale nie wersja mt10, te nizsze troche slabo byly zrobione.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

5. Karol

Karol Beztroski Posiadacz

Browary:
    356
    Miasto:
    Richmond
    Motocykl:
    YAMAHA MT-10
    A jakie gumy masz u siebie ?? Zapomnialem jeszcze dodac w kontekscie jakosci ze przedni hamulec skrzypi mi jak w Polonezie Atu / Caro...

6. Arex

Arex Kierowca Kosiarki

Browary:
    1
    Miasto:
    Wantage
    Motocykl:
    Z1000SX
    Ja nie wiem. Wszyscy narzekaja na fabryczne gumy. A ja jakos nie zauwazam kosmicznej rownicy pomiedzy tymi co mam a metzelerami jakie mialem w poprzedniej kawie. moze to ja jestem dziwny :-D Za to powiem raz jeszcze, po dostrojeniu zawieszenia to inny motocykl. jedzie jak sznutku tam gdzie ma jechac. Co do hamulca to ciekawe. U mnie cichutko

7. Remy

Remy Beztroski Posiadacz

Browary:
    68
    Miasto:
    HELLSBY
    Motocykl:
    Kawasaki z1000sx
    Ale jakie porównanie MT 10 ?To naked z serii motocykli takich jak BMW RR do tego porównaj a nie Kawasaki.Kawasaki z1000sx to model do porównania do Suzuki gsx1250fa.Robie rocznie 16000kilometrów po Europie i sprzęt typu B-king odpada.

8. Konrad

Konrad Szalony Wulkanizator

Browary:
    495
    Miasto:
    SW London
    Motocykl:
    Zielony
    Opony? Temat - puszka Pandory - każdego forum motocyklowego. Ja zazwyczaj zakładam jakieś przyzwoite sportowo turystyczne, które w danym momencie udaje mi się znaleźć w dobrej cenie. Nie jestem talibo-fanatykiem żadnej marki/modelu. W praktyce kończę zazwyczaj na Michelinach PR3/4 albo Metzelerach Z8/01. Ja osobiście pomiędzy nimi, w codziennym użytkowaniu i na dłuższych wypadach, nie zauważam jakichś dramatycznych różnic.
    Teraz postanowiłem poeksperymentować z profilem tylnej opony bo na forach wielu pieje nad wyższością 55 nad 50 (standard w SX'sie). Jakis gruboskórny chyba jestem bo oprócz większych chicken stripów znowu niczego niestety nie zauważyłem.

Zauważ, ze powiedziałem MT10 w wersji Tourer Edition. Wbrew pozorom są ta zbliżone motocykle i do takiego użytkowania jakie ja preferuje jest to ewidentnie konkurent dla SX'a. Bandita zostawię jednak Tobie ;)

#68 Konrad, Kwiecień 23, 2018
    Ostatnia edycja: Kwiecień 25, 2018
    Karol lubi to.
  9. Remy

Remy Beztroski Posiadacz

Browary:
    68
    Miasto:
    HELLSBY
    Motocykl:
    Kawasaki z1000sx
    Jesli chodzi o ogumienia to 5rok anioły GT dojeżdżam je do 18000 kilometrów,mam teraz od tamtego roku 7000 mil i jak nowe i jade na nich za dwa miechy w Europe.
    --- Post updated ---
    Dodatkowy Box centralny o dziwo z wielkim trudem znaleziony na internecie - nikt nie produkuje do tego modelu z nowymi Boxami bocznymi.Za to można sobie ustawiać pozycje kufra jak sie chce: wyżej,niżej,dalej,bliżej.Polecam.

Attached Files:

piasek i CezaaR lubią to.

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!