Insurance write-offs, HPI itp... Kolejny scam w UK?

Temat na forum 'Hydepark' rozpoczęty przez Arnie, Listopad 26, 2018.

1. marrio1977

marrio1977 Kierowca Kosiarki

Browary:
    14
    Miasto:
    brighton
    Motocykl:
    BMW R1150RT BMW K 1600 GTL E
    Zajmowałem się kiedyś Vespami kupowałem na aukcjach naprawialem i dalej
    1dna sztuka kupiona była z HBC z kat C jak ja zacząłem naprawiać okazalo sie ze rama do wymiany
    od razu pomyślałem że ona nie powinna być sprzedana . Ogarnąłem temat zrobiona poszła do kolesia który aplikował o V5 , dzwoni do mnie i mówi że ta vespa ma kategorie B i mam ja zabrac !
    Ja za telefon i do HBC w ciągu 1 tygodnia zmienili kategorie z B na C . Więc widzicie jak to działa

2. Arnie

Arnie Szaman

Browary:
    232
    Jezlei byl to faktyczny blad to koretke mozna zrobic to nie problem zgadza sie.

Hbc skontsktowalo sie z insurancem i to insurance on naprawil.

3. Arnie

Arnie Szaman

Browary:
    232
    Kros chetny do testow jeszcze? Mam pare wolnych HPI na rejestracje z litera A

4. radomiro226

radomiro226 Beztroski Posiadacz

Browary:
    264
    Miasto:
    Luton
    Motocykl:
    FAZER FZS 600
    Poszedł priv z mailem. Zaraz zobaczymy coś tam namotał...:rolleyes:
    --- Post updated ---
    Świetnie wygląda ta twoja strona. Sprawdziłem tak na szybko kilka aut. Dobra sprawa z tymi zdjęciami wszystko czytelne i przejrzyste. Jedyne co znalazłem ze jak robiłem car value to źle wpisałem przebieg zamiast 120.000 wpisałem 12.000 przez co bardzo zawyżyli wartość pojazdu i juz tego nie mogłem zminic... to musiał bym kupić drugi raz całą opcje, a tak ogółem dla mnie 5+ jeszcze fajnie by było jak by była opcja "multi check" ze jak kupisz 10 sprawdzen masz jakiś discount... 10 sprawdzen 2 free. Wiesz jak ktoś chce kupić auto za parę ładnych stowek to i sprawdzi 5-10 aut i taka promocja bardzo atrakcyjna opcja. Tylko nie wiem jakie ty ponosisz koszta żeby dać discount... i zeby bylo jak wybiorę opcje 2 żebym mógł zminic na opcję 3 za dodatkową opłatą... takie moje małe dodatkowe sugestie. ;):D
    --- Post updated ---
    A tak propo car valuation skąd się biorą te ceny? Bo sprawdzalem vcheck - confused - autotrader... i na każdej inne ceny skąd to się bierze bo są duże rozbieżności między stronami

5. Arnie

Arnie Szaman

Browary:
    232
    Jak zle wpiszesz valuation nie moge dac mozliwosci zmiany bo kazda wycena mnie kosztuje. W przypadku naprawde takiego byka mozna napisac do supportu i one off moge zrobic poprawke.

Co do wycen kazda firma ma swoje zrodla i tak naprawde zadna nie jest idealna dla wszystkich aut i bym brak te wyceny jako tylko guide.

Opcja multichekow bedzie napewno, musze tylko dopracowac ta czesc systemu, kody znizkowe juz sa wiec bym generowal po prostu kod ktory ma mozliwosc kilku uzyc z discoutem.

Na Pb na poczatek tez dam discout wszystkim wiec nawet ten full napewno bedzie tanszy dla naszych.

Co do deny moj dostawca danych ma fixed price wiec im wiecej dam znizki tym mniej zarobie, i jest granice ponizej ktorej nie zejde.

Sa firmy co oferuja writeoff check za 1.99 ale po wstepnych probach wspolpracy z takimi okazalo sie ich dane nie sa do konca akutalne i musialem wybrac drozszego i pewniejszego.

Wole sprzedac mniej a lepszych raportow.

piasek i CezaaR lubią to.
  6. riddickber

riddickber Kat Komarków

Browary:
    588
    Miasto:
    carlisle
    Motocykl:
    Ducati Panigale V4s
    czyli generalnie ladnie wszystko reasumujac kazdy chce nasze kieszenie ojebac z kasy za mozliwosc poznania prawdy lub tez nie

7. polly_20

polly_20 Beztroski Posiadacz

Browary:
    130
    Miasto:
    Surrey
    Motocykl:
    Yamaha
    Mam ale nie z litera A.....boooo :(

8. Arnie

Arnie Szaman

Browary:
    232
    To sa dane testowy ktore maja na celu sprawdzic funkcjonalność systemu;) literka nie gra roli fak naprawde

9. dartforder

dartforder Beztroski Posiadacz

Browary:
    5
    Miasto:
    Northwich
    Motocykl:
    Z1000
    Arnie, jak jeszcze testujesz to prosze YH66AZC, niedawno zakupiony i raczej bym sie zdziwil ze cos nie tak ale...... jak piszecie tu nigdy nic nie wiadomo.

10. Arnie

Arnie Szaman

Browary:
    232
    Widze ze mial finance, splacony juz? Bo dane testowe moga byc out of date

11. dartforder

Browary:
    5
    Miasto:
    Northwich
    Motocykl:
    Z1000
    Osobiscie sam nie sprawdzalem, ale zakupilem w salonie Lexusa gdzie ktos go zostawil w rozliczeniu. Raczej by chyba lipy nie ostawiali bo wydaje mi sie ze gdyby cos nie tak bylo to moglbym im go oddac.
    A zakupilem go pod koniec pazdziernika, wiec moze jak mowisz, dane testowe moze jeszcze nie up tp date.

12. Arnie

Arnie Szaman

Browary:
    232
    Moge sprawdzic na live data ale kazdy taki check Experian pobiera oplate.

Pewnie splacone ale widze w historii ze bylo hire purchase. Aukcji zadnych nie ma w bazie u mnie

13. dartforder

Browary:
    5
    Miasto:
    Northwich
    Motocykl:
    Z1000
  14. Piotr83

Piotr83 Beztroski Posiadacz

Browary:
    10
    Miasto:
    UK
    Motocykl:
    Honda CB650F
    To jeszcze ja bym poprosił jeśli można , auto kupiłem w 2016 , później się dopatrzyłem ze przedni i tylny zderzak malowany , wiec przypuszczam że po dzwonie. Jak go sprawdzałem 2 lata temu to było wszystko ok ale płaciłem raptem 3 fula może za to. PN12VLW

15. polly_20

Browary:
    130
    Miasto:
    Surrey
    Motocykl:
    Yamaha
    @Arnie ahh super by bylo KB57 MXF, dziekuje slicznie :D

tutaj mam pewne podejrzenia co do samochodu mojej starszej sasiadki, ktora niestety zakupila samochod BMW I uwierzyla ze samochod nie mial zadnej usterki. Zobaczylam lakier z prawej strony kolo nadkola ma minimalnie inny odcien niz reszta samochodu, ja sie martwie jak ona tym samochodem jezdzi, ze one byl po wypadku a tego nie ma w hpi.

16. Arnie

Arnie Szaman

Browary:
    232
    Wyzej masz link mozesz sama zerknac, ale na szybko sprawdzilem i nic nie mam.

Porblem jest jak pare osob pisalo jak ktos sam zaliczyl dzwona, a naprawil we wlasnym zakresie to w zadnej bazie danych tego nie bedzie.

polly_20 lubi to.
  17. polly_20

Browary:
    130
    Miasto:
    Surrey
    Motocykl:
    Yamaha
    Dziekuje ci bardzo, tego tez sie obawialam, ze ktos to sam naprawil we wlasnym zakresie.

Dziekuje ci serdecznie

18. Xawery

Xawery Beztroski Posiadacz

Browary:
    141
    Miasto:
    Kirkcaldy
    Motocykl:
    wysoki, bo mi pasuje
    Arnie, Sprobowalem i dziala dobrze, podoba mi sie prostota i przejrzystosc; jedyne co, gdzie widze mozliwosci poprawy to UI. Po naciśnięciu opcji kupna danych jestem przenoszony do kreatora konta, a nie do pyapal/platnosc karta, na ten przyklad. Jezeli ci zalezy na e-mail address i akceptacji warunkow to proponowal bym to zrobic jako kolejny krok 1/n w procesie platnosci.

Powodzenia - swietne wdrozenie pomyslu

19. Arnie

Arnie Szaman

Browary:
    232
    To moja decyzja ze wzgledu na to ze free report wyswietla dane za darmo i zeby nie bylo zadnego abuse.

Konto jest potrzebne zeby byla historia checkow, na mailach mi nie zalezy.

Doszedlem do wniosku ze kto bedzie chcial to i tak kupi;)

Mycarcheck ma identycznie na przyklad ze potrzebne jest konto i tak samo przekierowuje.

Na priv dostales dane karty testowej i zaloz se konto na prawdziwego maila i zobacz cale UI jak dzial z platnoscia.

20. radomiro226

radomiro226 Beztroski Posiadacz

Browary:
    264
    Miasto:
    Luton
    Motocykl:
    FAZER FZS 600
    Czemu odrazu niktorzy podchodzą tak panicznie ze kolor ma delikatny inny odcień. Mogla to być poprostu zwykład parkingowa obcierka lub rdza i ktoś dał do malowania. Niektórzy jak widzą inny odcień lub ze śruby na błotniki są w innym miejscu niż orginalnie myślą że pół samochodu wspawane... wiadomo że nie można lekceważyć takich rzeczy. Ale bez przesady :cool:

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!