IAM/LAM - otwarty dla wszystkich wypadzik w niedziele (28.10)

Temat na forum 'Zloty, Imprezy, Wyjazdy' rozpoczęty przez Konrad, Październik 26, 2018.

1. Konrad

Konrad Szalony Wulkanizator

Browary:
    570
    Miasto:
    SW London
    Motocykl:
    Zielony
    Jako, ze ruch na forum jako cholera postanowiłem tu to wrzucić.

Jak pewnie niektórzy z Was wiedza jestem dość aktywnym członkiem naszej lokalnej grupy IAM - LAM (London Advanced Motorcyclists). W najbliższą niedziele - 28.10 - organizujemy coś na kształt "zakończenia sezonu". Wszyscy zaproszeni - nie bać się, wpadać. Te dziadki naprawdę potrafią jeździć i nie są wcale tacy nudni jak wieść gminna niesie. Mnie niestety tam nie będzie ale jestem przekonany, ze będzie to przyzwoita przejażdżka z możliwością niezobowiązującego zagadania o tym czym jest Advanced Riding.

Garść detali:

An end of Summer ride; a get together for ALL of LAM from full members, associates and observers to friends and family. This means you may invite anyone interested in meeting the group and they can come along as riders, pillions or even by car.

As you know, there are the usual time constraints at group meetings so the idea on Sunday is that everyone can relax and have time to chat and make their own way home when ready.

The meet will take place at Banstead (The Horseshoe, Banstead SM7 2BQ) from 9.00am with the usual teas and coffees, followed by 4/5 organised rides leaving between 10.00-10:30am to the final destination; The Kings Arms GU27 3HA. There is ample parking and we will all congregate between 12/12:30 for lunch at the pub where you can purchase food and drinks.

Will look forward to seeing you all there and hopefully some new faces.

If you are new to Group Riding or unfamiliar with the Drop-off System please read the notes on the LAM Home Page, Members Section or paste this link into your browser: http://l-a-m.org/understanding-the-drop-off-marker-system

Lowek83 i CezaaR lubią to.
  2. miejski

miejski Beztroski Posiadacz

Browary:
    73
    Miasto:
    Hampshire / UK
    Motocykl:
    Honda CRF1000L DCT
    Jakby to było jutro to bym wyskoczył (mimo, że to nie mój regionalny IAM)...

Konrad lubi to.
  3. Duli

Duli Kierowca Kosiarki

Browary:
    3
    Miasto:
    Leatherhead
    Motocykl:
    Yamaha MT-07
    tez jestem w LAM, fajnie znalezc tutaj taka promocje ;) z tego co widze to Konrad jestes juz dawno po egzaminie, moze obserwator juz?

Konrad i CezaaR lubią to.
  4. Konrad

Browary:
    570
    Miasto:
    SW London
    Motocykl:
    Zielony
    Zeby być poważnym obserwatorem to trzeba być w wieku emerytalnym i jeździć GSem. A gdzie mi tam do takich nobliwych wyznaczników statusu; wiec nawet nie staje do kastingu:)
    Dawno dołączyłeś? Jest w grupie paru polaków. Ja tam często bywam ale jakoś jeszcze na Ciebie nie wpadłem. Poza tym parę razy w tygodniu przez Leatherhed przejeżdżam - można umówić się kiedyś na jakiś przelot lokalny.

CezaaR lubi to.
  5. Duli

Duli Kierowca Kosiarki

Browary:
    3
    Miasto:
    Leatherhead
    Motocykl:
    Yamaha MT-07
    Hehe ja chyba dlatego nie pokazuje się tam za często. Zacząłem na wiosnę, ale byłem tylko na kilku spotkaniach, umawiam się osobno na jazdy.
    Jasne, daj znać jak będziesz w pobliżu, pacierza i przelotów nie odmawiam! :)

6. Konrad

Browary:
    570
    Miasto:
    SW London
    Motocykl:
    Zielony
    Ja oczywiście żartuję - to jest naprawdę spoko ekipa. Jeżeli nadal jesteś "associate" to w ta sobotę Andy organizuje dla Was krotki wypad - start rano z Box Hill. Polecam.

7. polly_20

polly_20 Beztroski Posiadacz

Browary:
    109
    Miasto:
    Surrey
    Motocykl:
    Yamaha
    A co to jest LAM i czemu ja o tym nic nie wiem ...... :oops:

8. Duli

Duli Kierowca Kosiarki

Browary:
    3
    Miasto:
    Leatherhead
    Motocykl:
    Yamaha MT-07
    w ta sobote niestety nie dam rady :/

Polly: http://l-a-m.org/ to londynski oddzial IAM

polly_20 lubi to.
  9. polly_20

polly_20 Beztroski Posiadacz

Browary:
    109
    Miasto:
    Surrey
    Motocykl:
    Yamaha
    Ohh super, dziekuje, juz sobie popatrze

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!