Honda CBR 500r , Ninja 300 , Yamaha R3 czy Mt 07 lub er6f po 125cc

Temat na forum 'Sport/Streetbike/Naked' rozpoczęty przez Piotr83, Grudzień 11, 2014.

1. Piotr83

Piotr83 Beztroski Posiadacz

Browary:
    10
    Miasto:
    UK
    Motocykl:
    Honda CB650F
    Nie ma co dłużej prowadzić rozmowy nie na temat.

Jutro jade do hondy pośmigać troszkę cb650f , opisze pozniej jak wrażenia swiezaka.

Edit: Yamaha Tamworth rownież sie zgodziła :))) no to jutro bede wszystko wiedział ktory mi bardziej odpowiada.
    Zacny dzień sie szykuje.

#141 Piotr83, Lipiec 31, 2015
    Ostatnia edycja: Lipiec 31, 2015
  2. Nevman

Nevman Beztroski Posiadacz

Browary:
    1
    Miasto:
    Basingstoke
    Motocykl:
    Z1000SX
    No to przyjemnosci ;)

3. Piotr83

Browary:
    10
    Miasto:
    UK
    Motocykl:
    Honda CB650F
    Jestem po jazdach testowych, było super :) mimo ze yamaha lepiej wyglada według , to Honda wygrywa. Jakość wykonania w Hondzie lepsza. Pozycja na Hondzie bardziej mi odpowiada, na MT07 siedzenie jest strasznie śliskie , dupa jeździ w ta i z powrotem. Hamulce bardzo zbliżone. Biegi podobnie , wchodzą jak nóż w masełko. Zegary fajniejsze w MT choć mniej praktyczne, trzeba schylać głowę aby coś zobaczyć. Przyspieszenie w oby dwu wystarczające, w Hondzie gładsze niż w MT. Masa hondy dużo większa , ale w ogóle tego nie czuć , tez jest uczucie dużo większego bardziej dorosłego motocykla. No i na koniec mimo , ze Honda droższa to po obniżce raty niższe :) teraz tylko sprzedać PCXa i biegiem do Hondy.

4. Eski

Eski Beztroski Posiadacz

Browary:
    138
    Miasto:
    UK
    Motocykl:
    Yamaha
    Czyli bedzie honda?

5. Piotr83

Browary:
    10
    Miasto:
    UK
    Motocykl:
    Honda CB650F
    Raczej tak bo nie mam pomysłu na inne moto z salonu, znaczy pomysł mam ale ceny juz nie na moja kieszeń. Ta CB650f naprawdę daje radę , jeśli MT jest takim hitem to Honda według mnie jest jeszcze lepsza.

6. Eski

Eski Beztroski Posiadacz

Browary:
    138
    Miasto:
    UK
    Motocykl:
    Yamaha

Nie wiem w jakiej cenie ta Honda ?

ale może jeszcze byś sprawdził sobie Suzuki GSR750 ?

Jak ja kupowałem swoje Kawasaki , oglądałem też takie suzuki było w podobnej kasie i też całkiem ładny.

7. Piotr83

Browary:
    10
    Miasto:
    UK
    Motocykl:
    Honda CB650F
    6k zaproponowali mi dzisiaj za Hondę. 6400 cena wyjściowa. Myśle ze cos ugram wiecej jak juz dojdzie do zakupu , moze pierwszy serwis free. U yamaha nie ma mowy o utargowaniu pensa.

8. Eski

Eski Beztroski Posiadacz

Browary:
    138
    Miasto:
    UK
    Motocykl:
    Yamaha
    Z Kawasaki miałem to samo , nawet 10f taniej nie chcieli zejść ;/

Cena motocykla była 6600 , gdzie mój wkład wynosił 3000 ;/ i tez nic nie chcieli dać trole...

A mój motorek odkupili za 2500 , a wystawiony jest za 3500 :) ( to tak apropo tego o czym wcześniej wspominałeś :) )

9. C1REX

C1REX Beztroski Posiadacz

Browary:
    1
    Miasto:
    Londyn - N11 - Arnos Grove
    Motocykl:
    Honda NC700S
    Indywidualna sprawa dilera. Jak kupowałem swoją hondę, to jedni dilerzy nic nie chcieli zejść, a ostatni zszedł mi kilka stów i nie policzył za robociznę za założenie akcesoriów.
    Miałem się nie targować, ale znajomy mnie namówił. Cieszę się, że to zrobił. Jak się później okazało w tym konkretnym przypadku tam gdzie więcej z ceny zeszli tam też generalnie był lepszy serwis. Ci co nic nie chcieli zejść zceny wcale, później kilka razy wyszli na cwaniaków - łącznie z próbą wkręcenia, że lepiej dla moto by serwis robić 2x częściej, niż książka serwisowa sugeruje :]

10. Pablocarlos

Pablocarlos Kierowca Kosiarki

Browary:
    13
    Miasto:
    London
    Motocykl:
    Yamaha FZ6 Fazer S2 / Triumph Street Triple 675 S / Suzuki GSX-S1000F / Suzuki SV650
    3 lata pózniej... I co kupiles w 2015 roku? Czym teraz jezdzisz I jakie wrazenia?
    Pozdro!

11. Piotr83

Browary:
    10
    Miasto:
    UK
    Motocykl:
    Honda CB650F
    Siemka , kupiłem Hondę Cb650f i dalej ją mam. Wrażenia całkiem spoko lecz następne moto na pewno nie będzie to naked ;)

12. Pablocarlos

Browary:
    13
    Miasto:
    London
    Motocykl:
    Yamaha FZ6 Fazer S2 / Triumph Street Triple 675 S / Suzuki GSX-S1000F / Suzuki SV650
    aaaaa, czyli chyba juz jakies dluzsze wypady robisz niz tylko 2 mile do pracy? :)

Przyjrzalem sie Twojemu foto I widac na nim Twoja CB650, fajna maszyna.

13. Piotr83

Browary:
    10
    Miasto:
    UK
    Motocykl:
    Honda CB650F
    Za wiele czasu nie mam , ale coś tam się pojeździło. Naked fajny do miasta ale na wypady mi nie podchodzi dlatego następny będzie już z owiewkami. Jeśli szukasz naked CB Ci polecam , fajne i łatwe moto w prowadzeniu , MT 07 miałem tylko okazje testować także za wiele nie powiem , z tych dwóch wybrałem CB

14. Pablocarlos

Browary:
    13
    Miasto:
    London
    Motocykl:
    Ja na codzien jezdze Fazerem 6 I nie narzekam, ale ostatnio bylem potrocony przez "puszke" I zanosi sie, ze moto na szkode calkowita pójdzie I tak badam rynek, glównie nakedy mnie interesuja, ale nie chce sie rozstawac z Fazerem (dobry, daje rade na autostradach z pólowiewka).
    Bezpiecznych "lotów" Piotrek83!

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!