HELP! W sprawie hamulców KTM 990 ADV?

Temat na forum 'Układ hamulcowy' rozpoczęty przez Arecki, Wrzesień 19, 2017.

1. Arecki

Arecki Kierowca Kosiarki

Browary:
    5
    Miasto:
    Warwickshire
    Motocykl:
    KTM DZIK R :-)
    Trzech typów na dwóch motocyklach przyjechali w nocy , żeby zajumać mojego Katola. Pogoniłem dziadów, ale... podczas usuwania blokady tarczy, uszkodzili jej mocowania widoczne na zdjęciu.
    Czy ktoś wie, gdzie takie mocowanie kupić? Czy da się to naprawić? Bo za komplet tarcz i klocków nie mam teraz hajsu żeby 500 funa zabulić.
    Nie wiem jak po nazwie na ebayu , czy jakimś sklepie w uk tego szukać.

Attached Files:

• kat1.jpg
      kat1.jpg
      File size:
      1,7 MB
      Wyświetleń:
      52
    • kat2.jpg
      kat2.jpg
      File size:
      1,7 MB
      Wyświetleń:
      46
    • kat3.jpg
      kat3.jpg
      File size:
      2,6 MB
      Wyświetleń:
      44
  2. piasek

piasek Kat Komarków

Browary:
    1081
    Miasto:
    Addlestone
    Motocykl:
    Yamaha Tenere XT660Z
  3. Bartosz

Bartosz Szalony Wulkanizator

Browary:
    636
    Miasto:
    Bognor Rgis
    Motocykl:
    Husqvarna 701
  4. Arecki

Arecki Kierowca Kosiarki

Browary:
    5
    Miasto:
    Warwickshire
    Motocykl:
    Yes! O to chodzi! Dzienkju! :)
    --- Post updated ---
    Zgadza sie. Tylko na poczatku myslalem, ze bedzie mnie to kosztowac caly komplet przod, wiec 156 funa x2 za tarcze plus klocki 62 funa x2 = 436 funa plus wymiana i wychodziło 500 jak nic. Ale dzieki za info o sklepie. Wcześniej kupowałem tutaj: http://www.bikersjersey.com/cart

5. Atomek

Atomek Beztroski Posiadacz

Browary:
    202
    Miasto:
    Hinckley
    Motocykl:
    Tiger & Tenere
    Czy przy przeganianiu udało się chociaz zaj...c któregoś lub chociaz połamać im kulasy?

6. Sly

Sly Beztroski Posiadacz

Browary:
    401
    Miasto:
    Doncaster
    Motocykl:
    Honda dominator, zx6r J, WSK
    Cieszy że nie w dziale ZAJEBALI :)

just_me, Lowek83, apal and 1 other person like this.
  7. Arecki

Arecki Kierowca Kosiarki

Browary:
    5
    Miasto:
    Warwickshire
    Motocykl:
    Zgadza sie. Tylko na poczatku myslalem, ze bedzie mnie to kosztowac caly komplet przod, wiec 156 funa x2 za tarcze plus klocki 62 funa x2 = 436 funa plus wymiana i wychodziło 500 jak nic. Ale dzieki za info o sklepie. Wcześniej kupowałem tutaj: http://www.bikersjersey.com/cart
    Tyle, że ich wypłoszyłem robiąc dużo krzyku. Nic pod ręką nie miałem, a oni mieli wielgachne nożyce do ciecia kłódek, więc ostrożny byłem. Ale w ostatniej chwili ich naszedłem, bo na dwa razy przymiarkę robili, ponieważ z blokadą nie mogli sobie poradzić. Najpierw alarm wypłoszył ich a mnie postawił w stan gotowości. Zszedłem do garażu i nikogo nie było. Popatrzyłem, że blokada rozbebrana, więc wróciłem do mieszkania po kluczyki od moto i od auta, coby nim moto zastawić. Wracam, a tutaj ci kolesie z powrotem są i grzebią dalej. Generalnie, jakbym z minutę później przyszedł, to po moto tylko plastik z blokady by pozostał. Akcja jak z filmiku na yt.
    --- Post updated ---
    Ojjj cieszy ;-)

8. riddickber

riddickber Kat Komarków

Browary:
    707
    Miasto:
    carlisle
    Motocykl:
    Ducati Panigale V4s
    no to teraz masz tarcze super plywajace:),a oklepales dziadow baysbolem , powinno wydac sie zezwolenie na strzelanie do zlodziei zlapanych na goracym uczynku

Jezman i Sly lubią to.
  9. Bartosz

Bartosz Szalony Wulkanizator

Browary:
    636
    Miasto:
    Bognor Rgis
    Motocykl:
    Husqvarna 701
    Mam nadzieję, że kurwy złodziejskie dostaną chlamydii, rzerzączki i grzybicy, a potem kutasów 44 tonowy zestaw przejedzie.

Sly lubi to.

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!