HD Sportster 1200 wymiana lifterów

Temat na forum 'Silnik, sprzęgło i napęd' rozpoczęty przez Kris17, Czerwiec 1, 2018.

1. pkrzysztof17

pkrzysztof17 Nabywca Suszarki

Browary:
    3
    Miasto:
    Sunderland
    Motocykl:
    Harley Davidson Sportster1200
    Sorki że długo nie pisałem ale miałem problem z dostępem do forum :( Operacja wymiany lifterów zakończona w sobotę pod wieczór ,dziś jazda testowa i jest OK. Teraz już wiem że trzeba ściągać głowice ...jest jeszcze opcja od dołu podobno. Przy ściąganiu głowic trzeba też ściągnąć cylindry celem wymiany uszczelek ,a jak już miałem głowice to od razu wymieniłem uszczelniacze na zaworach które były w zakupionym komplecie No i przy okazji dotarłem zawory w gniazdach. Trochę pracy ale satysfakcja gwarantowana ;). Tak na marginesie poczułem się jak 30 lat temu kiedy składałem w piwnicy moj pierwszy motor MZ EZ250/1 o ile dobrze pamietam nazwę ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

komarecki lubi to.
  2. komarecki

komarecki Kat Komarków

Browary:
    2227
    Miasto:
    george green
    Motocykl:
    nt700 xt660r
    No taka zwykla sobota z zycia harleyowca.....zdjalem glowice...dotarlem zawory....wymienilem uszczelniacze.....
    Patrzcie ile wy tracicie jezdzac na tych michach ryżu...;)

CezaaR lubi to.
  3. pkrzysztof17

pkrzysztof17 Nabywca Suszarki

Browary:
    3
    Miasto:
    Sunderland
    Motocykl:
    Harley Davidson Sportster1200
    Jednak pamięć zawodzi to była MZ ES 250/1. Nie sztuką jest wsiąść na motor i za...lać ale trochę przy nim poza...lać. Fajnie jest wiedzieć na co sadzasz dupę :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!