Harley czy nie Harley

Temat na forum 'Cruiser/Chopper' rozpoczęty przez janwojcik, Styczeń 17, 2018.

Tags:
  1. gabik

gabik Motorynek Kacisko

Browary:
    773
    Miasto:
    SL6
    Motocykl:
    SV650S, R6, MZ ES175 1961, GS500 , MG Nevada 750, Husky SM610, R1150RT, Duc 999s, T ST 675, Duc Scr
    Mnie to się Marzyl Harley jak gówniarzem byłem takie to było ładne amerykańskie jak to mówią american dream ale jak już mnie było stać na niego to stwierdziłem że muszę spróbować innych od czasu do czasu nachodzi mnie chęć kupna robię sobie test ride jednak rezygnuje chyba jeszcze jestem za młody

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. piwko78

piwko78 Kat Komarków

Browary:
    2093
    Miasto:
    GL13
    Motocykl:
    xt600e / v-storm 1000
    Jak nie widziałeś serialu to też polecam ;)

Screenshot_20210330-173429.png

3. matthew

matthew Szalony Wulkanizator

Browary:
    181
    Miasto:
    Bristol
    Motocykl:
    Honda X-11
    Co Ty z tą Yamahą wymalowujesz na forum?
    Miałem 37 motocykli w większości Made in Japan, w tym 6 × Yamaha. Jakość bardzo dobra i czasami pokusiłbym się, że w wykończeniu lepsza od Hondy

kot, apal i CezaaR lubiąto.
  4. gabik

gabik Motorynek Kacisko

Browary:
    773
    Miasto:
    SL6
    Motocykl:
    SV650S, R6, MZ ES175 1961, GS500 , MG Nevada 750, Husky SM610, R1150RT, Duc 999s, T ST 675, Duc Scr
    A czy to wazne co skad kto ma? Wazne ze sa 2 kolka i silnik panocki. A jak bedziesz ujowo dbal to nawet Dejavuille sie zjebie
    Przypomina mi sie haslo goscia maniaka Paserati 1.9TDI

Tu nic nie cza robic i sie nie psuje ;) no tak nic nie cza robic jeno remonty bo wlasciciel wierzy w niesmiertelnosc

5. Buszek

Buszek Kat Komarków

Browary:
    1540
    Miasto:
    Kirkcaldy
    Motocykl:
    Triumph speed four
    Panie z passata to lepiej się nie śmioj bo zaraz piasek ci pojedzie :tonguewink:

C5429C23-94EC-4A71-9066-B1D5CBF5CB38.jpeg 07D392E6-2AC4-4383-A7F5-897C292E9820.jpeg

A co do HD ja nie wiem czym tu się jarac, pierdzi to i w sumie nic ciekawego, mały bak itp :tonguewink:

6. Vader

Vader Szalony Wulkanizator

Browary:
    967
    Miasto:
    Adres zmieniam częściej niż gacie
    Motocykl:
    Między innymi Komar:-)
    Po analizie kosztów doszedłem do wniosku że nie brał bym starego sportstera na twoim miejscu. Ceny za coś do remontu zaczynają się od 3500 i to często jeszcze do rejestracji z USA.
    Za tyle możesz kupić sprawnego Biella i mieć frajdę z Suzuki SV made in USA ;p
    Szczerze, jak bym miał kasę to bym kupił dziś tego:https://www.ebay.co.uk/itm/2004-BUE...sh=item265dd03ab3:g:n8IAAOSwqMxffsZD&LH_All=1

Mag147 lubi to.
  7. komarecki

komarecki Tuner Motorynek

Browary:
    4591
    Miasto:
    george green
    Motocykl:
    nt700 exc 300 ktm 690 rally raid
    Nie ogarniam ani troche , jako osoba twierdząca ze produkty z pod znaku harlejew i dawidow wyprodukowane po '93 roku to szmelc , tym ostatnim postem sprawiles ze ja już na boga nie rozumiem gdzie jest dòł a gdzie gòra .

CezaaR lubi to.
  8. zet

zet Beztroski Posiadacz

Browary:
    298
    Miasto:
    UK
    Motocykl:
    hd
    kupuj co chcesz, bierz uzywanego, approved used z salonu albo nowego ...raty ok 200 na miesiac... nie chce zagladac nikomu w gary ale w tym kraju jak pracujesz to stac cie na nowego harleya czy innego motora. Realizacja marzen w uk jest w chuj prosta.
    Idz prosta droga nie kombinuj i nie utrudniaj sobie.
    Nie wiem jak z innymi motocyklami ale tu w UK na harlejach jezdza stare dziady, raz, najwyzej kilka razy w roku na jakies spedy, motocykle te czesto maja maly przebieg, ich wlasciiele dbaja o nie, serwisuja w Harley-u, kupuja oryginalne czesci i upiekszenia itp.
    czy juz kupiles i nie potrzebne moje wypociny ???

update
    no tak, temat z 2018.....na chugona ja to pislaem...:tearsofjoy:

#68 zet, Marzec 31, 2021
    Ostatnia edycja: Marzec 31, 2021
    yeuop lubi to.
  9. komarecki

komarecki Tuner Motorynek

Browary:
    4591
    Miasto:
    george green
    Motocykl:
    nt700 exc 300 ktm 690 rally raid
    Dobrze pisales temat jest wznowiony przez kota....tyle ze on nie mieszka w uk :):):) i chcial motor zeby w nim tez czasami pogzebac ..... i sportster...
    Tylko dla tego napisale ze moze iron head....jak by zapytal jakieg se harleya kupic zeby byl fajny to bym poradzil UL.

zet lubi to.
  10. yeuop

yeuop Beztroski Posiadacz

Browary:
    399
    Miasto:
    Bristol
    Motocykl:
    fioletowy pożeracz przestrzeni
    A ja tam zaluje, harley zaprzestal produkcji modelu xr1200, fajne to bylo. A yamaha zdupala na maksa, ze nie robia juz mt01. To bylo 100% tego, co szukalem.

CezaaR lubi to.
  11. Judasz666

Judasz666 Beztroski Posiadacz

Browary:
    206
    Miasto:
    Leagrave
    Motocykl:
    Kawasaki vulcan 650s
  12. kot

kot Beztroski Posiadacz

Browary:
    143
    Miasto:
    Sverige
    Motocykl:
    Yamaha PW 50
    na razie w garażu stoją 3 bajki, ale lada dzień 1 będzie sprzedany i wtedy zacznę się poważnie rozglądać za czymś, bo przecież nie mogę mieć tylko 2 motocykli :D

a tak naprawdę, to sprzedaję jedyny mój motor typowo drogowy i nie będę miał czym po bułki jeździć, z drugiej strony większość jazdy robię w offie i mogę sobie pozwolić na moto mniej praktyczny, a nawet mniej niezawodny

13. gabik

gabik Motorynek Kacisko

Browary:
    773
    Miasto:
    SL6
    Motocykl:
    Kup koreanski skuter wystarczy na wyjazd po bulki

14. kot

kot Beztroski Posiadacz

Browary:
    143
    Miasto:
    Sverige
    Motocykl:
    Yamaha PW 50
    Hehe, koreański skuter będzie działał bezawaryjnie, że aż nudno.
    Za to jak się już zacznie sypać, to tak, że nigdy więcej nie dojdę z nim do ładu ;)

15. gabik

gabik Motorynek Kacisko

Browary:
    773
    Miasto:
    SL6
    Motocykl:
    No bo one sa jednorazowki jak ciuchy z Primarka :) kupujesz zuzywqsz wyrzucasz..

16. Vader

Browary:
    967
    Miasto:
    Motocykl:
    Bo czytasz na trzeźwo. Musisz wypić tyle żeby na świat już tylko z przymrużeniem oka spoglądać ;)

17. Subby

Subby Beztroski Posiadacz

Browary:
    144
    Miasto:
    Londyn, Colliers Wood, CR4
    Motocykl:
    CB600F Hornet
    Ten Buell, wyglada ciekawie a brzmi jeszcze lepiej, podsunales mi pomysl na V-ke ale ma taki wpis w MOT
    • Front Motorcycle structure is corroded but structural rigidity is not significantly reduced fork uppers (6.1.1 (c) (i))
    ciekawe co tam rdza z przodu zjadla.

18. Vader

Browary:
    967
    Miasto:
    Motocykl:
    Znając życie nadgorliwy diagnosta w ten sposób opisał odprysniety lakier z aluminiowej ramy na której wylazła śniedź zmieszana z solą drogową. Widziałem taki opis kiedyś w Kawasaki gdzie wystarczylo zetrzeć syf gąbka do naczyń i prysnąć lakierem żeby wyglądało jak nowe. Ewentualnie ruda na półkach z pod farby wylazła.
    Zobaczył by taki moje stare Suzuki to by pewnie na zawał zszedł :) przy zakupie jak ją lekko kopnąłem to na ziemię spadło z 50gram rudej.

19. Rob

Rob Kat Komarków

Browary:
    2371
    Miasto:
    Bedford
    Motocykl:
    Ktm 1190r
    Nie wiem co was tak jara w harleyu. Od czasu do czasu mam mozliwosc “podotykac” niejednego (z racji tego ze znam paru wlascicieli). Ani to wygodne ani fajne. Trzesie sie to jak ursus w orce. Nie skreca. Nie wspominajac o tym ze wiekszosc gadzetow ma wygladac a nie funkcjonowac. Ostatnio widzialem takiego co mozna sobie rece pokaleczyc od manetek sprzegla i hamulca jak sprobujesz jechac bez rekawic. Szkoda ze filmiku nie mozna wrzucic... telepie sie jak tlusta baba na maszynie wibrujacej:rolleyes:
    Nawet gs olejak przy tym to maszyna z najwyrzsza kultura pracy:D ciezkie i nieporeczne. Szukam zalety i... ni uja. Moze poza wygladem (tylko w niektorych przypadkach)

20. Vader

Browary:
    967
    Miasto:
    Motocykl:
    HD ma coś w sobie. To amerykański sen w który chcesz wierzyć mimo że na zdrowy rozsądek wiesz że to bajka.
    To jak reklamy mallrboro.
    No i dźwięk silnika.
    Sam chciałbym mieć coś co by hałasowało jak HD ale nie było HD

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!