Gsxr 1000 K5-K6 opór podczas jazdy

Temat na forum 'Układ hamulcowy' rozpoczęty przez sebix1000, Lipiec 21, 2021 o godzinie 23:57.

Tags:
  1. sebix1000

sebix1000 Nabywca Suszarki

Browary:
    0
    Miasto:
    Suwalki
    Motocykl:
    Suzuki Gsxr 1000 K5-K6
    Witam
    Wczoraj podczas jazdy na prostym odcinku (dużo dziur) odczułem jakby przód Gixa poszedł w dół.
    Zatrzymałem się ale wyglądało Ok. Wróciłem wiec do garażu i jadąc czułem opór jakby jechał i hamował. Wyciągnąłem lagi były suche idealne.
    Zmieniłem klocki bo był ich czas, wyczyściłem tłoczki wszystko złożyłem pojechałem na próbną i nic.
    Wszystko sprawdziłem, łożysko w przednim kole OK, układ odpowietrzony. W trakcie jazdy słychać coś w rodzaju tarcia ‍♂️ mial ktoś podobną sytuacje ?

2. CezaaR

CezaaR ©zeski ma®yna®z

Browary:
    2627
    Miasto:
    Dziupla w Br☆3
    Motocykl:
    Padlnia. Bestia, Zabka
  3. sebix1000

Browary:
    0
    Miasto:
    Suwalki
    Motocykl:
    Suzuki Gsxr 1000 K5-K6
    Właśnie nie... podczas jazdy puszczę gaz nie muszę hamować siedzi mi się tez jakoś inaczej nie mam pojęcia o co chodzi.

4. komarecki

komarecki Tuner Motorynek

Browary:
    4670
    Miasto:
    george green
    Motocykl:
    nt700 exc 300 ktm 690 rally raid
    A brales pod uwage scenariusz peknietej sprezyny w jednej z lag ? Co prawdatylko raz widzialem sprezyne co pekla w trakcie exploatacji w przednim widelcu ale zdaxyc sie moze. Peknieta sprezyna oprze sie o siebie krotsza o zwoj droga przejmie wstepny ciezar , w efekcie bedziesz mial wrazenie ciut twardszegi przodu i nizszego , nie rowna praca lag moze ukosowac oske ( choc szczerze w upsach ciezko o to) to spowofuje ze tarcze zaczna ciagnac po klockach .
    Wiem scenariusz naciagany ale mozliwy.
    Zobacze po wyjeciu czy lagi maja rozna teardosc albo zaloz wskazowki z trytytek na lagi naj lepiej podniesione kolo forki wysuniete zalozyc wskazowki max w topie opuscic motor przejechac sie delikatnie i zobaczyc czy mniej wiecej na obu jest to samo

5. sebix1000

Browary:
    0
    Miasto:
    Suwalki
    Motocykl:
    Suzuki Gsxr 1000 K5-K6
    Lagi ściągnąłem na pierwszym miejscu bo myślałem właśnie ze sprężyna ale są w bardzo dobrym stanie.
    Napewno słychać łożysko na przednim kole i klocki nie równo ścierają

6. komarecki

komarecki Tuner Motorynek

Browary:
    4670
    Miasto:
    george green
    Motocykl:
    nt700 exc 300 ktm 690 rally raid
    Ale lagi w dobrym stanie w jakim sensie ? Oba sa tej samek twardosci ?czy tak zewnetrznie ,,w dobrym stanie "?

7. gruberxr

gruberxr Beztroski Posiadacz

Browary:
    122
    Miasto:
    kings lynn england
    Motocykl:
    YAMAHA XT660R
    Może zapowietrzone hamulce i klocki trą o tarczę cały czas .

8. sebix1000

Browary:
    0
    Miasto:
    Suwalki
    Motocykl:
    Suzuki Gsxr 1000 K5-K6
    Założyłem wczoraj nowe klocki
    Umyłem dokładnie tłoczki założyłem klocki odpowietrzylem i nic.
    Dziś podniosłem przód, zakręciłem kołem i niecałe 2 obroty pełne. Zdjąłem oba zaciski i koło się kreci bez oporu aleee.
    Słuchać łożysko i to dosyć głośno. Zamówiłem łożysko i nowe gumki tłoczków. Mysle ze po tym zniknie problem

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!