EMRA Rookies

Temat na forum 'Trackdays, Jazda na Torze' rozpoczęty przez Michal95, Maj 17, 2017.

1. Michal95

Michal95 Beztroski Posiadacz

Browary:
    97
    Miasto:
    Birmingham
    Motocykl:
    YamaSaki
    Heja, dzieki za zainteresowanie i za checi w pomocy przy stronie. Jak bedziesz mial jakies info to wal smialo :)
    --- Post updated ---
    Ostatni raz na mallory w tym roku, tylko dwie sesje mi sie udalo na suchym i bylo calkiem oke. Ale taka pora roku nie zbyt nadaje sie na slicki ale cos tam sobie pojezdzilem. ;)
    --- Post updated ---
    Filmik z ostatniego toru w tym roku, motocykl stal w garazu ponad miesiac. I po zjezdzie do pitlane zostawilem wlaczony wiatrak i rozladowal mi sie akumulator przed ostatnia sesja, wiec palilem na pych xD. Pomalu jezdzilem bo caly dzien mokro i to byla druga sesja na ktorej wydawalo sie ze jest sucho, a ja mialem sliki zalozone wiec nie wszystko na spokojnie. Zaraz dodam jeszcze filmik z ostatniego wyscigu to napisze cos wiecej ;)

--- Post updated ---
    downloadz_201017_0679_mallory_park.jpg
    --- Post updated ---
    Ostatni wyscig sezonu. Moj najlepszy czas na mallory w tym roku to 58.6 i ostatni wyscig skonczylem na 4tej pozycji ;)

--- Post updated ---
    Pompa zalozona, zobaczymy czy sie chinczoki postarali haha. Zalana plynem i odpowietrzona. W Marcu sie zobaczy ile to chujstwo jest warte ;P. I wrescie po calym sezonie zdzierania butow, stopek i wywolywaniu ataku sraczki za kazdym razem w gerrards... kupilem sety w cenie zaje-tanio ;P
    --- Post updated ---
    Siemka, rozpoczalem taka akcje, co sie uda zebrac bedzie git, kazdy grosz na wage zlota. Niestety hajs ktory mialem przeznaczony na 1 i 2 runde wydalem na naprawe samochodu. to wyszlo mnie ponad £1500. A teraz zostalo mi tyle zeby dociagnac do Swiat kiedy to pojde do pracy znowu na 2-3 tygodnie. Oprocz tego mam duzo nauki i nie mam szans aby sie gdzies zatrudnic na "pol etatu" czy na te 2-3dni tygodniowo. Potrzebuje kase aby skonczyc remont silnika i na wjazdowe na pierwsza runde. Jesli sie nie uda zebrac to moze cos pozycze jeszcze, lub jesli nie bedzie chociaz z 400 to zrezygnuje bo i tak nie walcze o "championship" wiec nie mam cisnienia za wszelka cene jechac. Dzieki z gory za jakie kolwiek wplaty. Pozdro

https://www.gofundme.com/my-2018-racing-season-my-life-goal

Attached Files:

CezaaR lubi to.
  2. krycek

krycek Szalony Wulkanizator

Browary:
    571
    Miasto:
    Londyn TW14
    Motocykl:
    SM
  3. Michal95

Browary:
    97
    Miasto:
    Birmingham
    Motocykl:
    YamaSaki
  4. Lowek83

Lowek83 Beztroski Posiadacz

Browary:
    228
    Miasto:
    Hatfield
    Motocykl:
    FZ6 S2
    To też dołożę cegiełke, powodzenia

5. Michal95

Browary:
    97
    Miasto:
    Birmingham
    Motocykl:
    YamaSaki
    Dziekuje!
    --- Post updated ---
    Podbijam Temat, jesli jeszcze mial by ktos ochote wplacic pare groszy byl bym wdzieczny. Bardzo bym chcial pojechac, juz pozyczylem troche tu i tam ale nadal za malo by chociaz skonczyc silnik na ktory potrzebuje gora £200 i tyle samo zeby oplacic wjazdowe £150, £30 transponder i £20 paliwo. Jedzenie i wszystkie sprawy logistyczne sam ogarniam. Opony mi jeszcze zostaly z 2017, co po kombinuje i bedzie git.

Dzisiaj wymienilem olej z tylu i przegladnalem. 27901698_1591611427541841_1490863743_o.jpg
    --- Post updated ---
    Jest 16ty Lutego i wydawalo by sie ze do sezonu jeszcze kawal czasu... nic mniej mylnego. Juz 11tego Marca pierwsza runda East Midlands Racing Association, ale co za tym idzie to jak zwykle brak finansow. Samochod ktory mi sie spierdolil nie pomogl bo kasa miala byc przeznaczona na 1-2 runde ale w tym roku troche inne plane... napewno napisze cos jak juz bede wiedzial, co z praca i ile bede mial siana. Wstepnie skoncentruje sie na zdobyciu lepszej licencji, teraz mam intermediate novice. Musze ogarnac clubman i national w tym roku, to jest cel zasadniczy, wiec mniej bede walczyl o punkty w championship chociaz nie ukrywam ze rookie lub buildbase mam jakies szanse moze nawet na pierwsza 5tke, jak dobrze pojdzie. Lecz moj wzrok kieruje na dostanie dzikiej karty w takich klubach jak Thundersport czy BEMSEE aby otrzymac podpisy potrzebne do zdobycia lepszej licencji. Mowiac krotko, na clubman'a trzeba mi 3 podpisy z trzech roznych torow i osiagniecie 70% tempa wyscigowego. Nie bedzie latwo ale bede jechal na 110%...

Motocykl na ten rok praktycznie bez zmian, tylni amor po serwisie oleju i gazu, sam ogarnalem. Wrescie dorobilem sie setow, male przerobki i sa po prostu mega. Inna pompa chamulcowa<takie szmatlactwo ale zobaczymy ile warte. Pozatym moze piec wytrzyma... bo bedzie ogien!

Kilka fotek, zeby nie bylo ze zimno i ciemno i wogule to zeby sie scigac to juz musi ci wszystko mechanik ogarnac bo ty nie umiesz... :p

Pozdro #60 ;)
    --- Post updated ---
    Zimaaaaa ale cos trzeba robic ;) wczoraj bylo pierwsze odpalanie. I wszystko chodzi jak w zegarku, zmieniam z slick na supercorsy ktore mi zostaly po pierwszej rundzie. Duzo zalezy od pogody, jesli bedzie sucho to powinno byc ok, temperatura na chwile obecna to gora 6stopni... wczoraj zalozylem chlodnice, koncze malowac przednia czesc owiewki i zadupek pojdzie na troche inny zielony z niebieskiego. Wstepnie na 99% jade na pierwsza runde, 11 Marca
    --- Post updated ---
    W tym roku bedzie 99 numer, 60 ktos mi zajumal... mysle ze 99 to dobry znak. Taki gosc w motogp ma i calkiem dobrze jezdzi :p
    --- Post updated ---

Pozdro

Attached Files:

kato77, krycek, Lowek83 and 1 other person like this.
  6. krycek

Browary:
    571
    Miasto:
    Londyn TW14
    Motocykl:
    SM
    Przełamie Ci ten monolog bo się gubię, nie zapomnij dać znać jak ta chińska pompa się sprawuje

7. Michal95

Browary:
    97
    Miasto:
    Birmingham
    Motocykl:
    YamaSaki
    haha szkoda ze nie moge robic osobnych postow? no napisze co i jak napewno ;)

8. spiggi

spiggi Szalony Wulkanizator

Browary:
    61
    Miasto:
    lubelskie/coventry
    Motocykl:
    suzuki gsxr 750 k3 ; honda cbr 1000 superstock
    Michał trenuje dzisiaj na Mallory trackday z Nolimits. Wpadajcie

Michal95 lubi to.
  9. marcinR1

marcinR1 Kierowca Kosiarki

Browary:
    6
    Miasto:
    Manchester/Bartoszyce
    Motocykl:
    Yamaha R1 rn09
    Mam nadzieję, że jakiś filmik będzie!

10. spiggi

Browary:
    61
    Miasto:
    lubelskie/coventry
    Motocykl:
    Kamera w domu została :)

Attached Files:

CezaaR i krycek lubią to.
  11. marcinR1

Browary:
    6
    Miasto:
    Manchester/Bartoszyce
    Motocykl:
    Yamaha R1 rn09
    Opowiadajcie co tam się działo, ciekaw jestem jak frekwencja, warunki o tej porze roku :) Pierwszy sezon w UK, więc dla mnie osobiście szok wielki, że ktoś na torze już lata ;d

12. Michal95

Browary:
    97
    Miasto:
    Birmingham
    Motocykl:
    YamaSaki
    5A77BE89-FA3D-4760-848B-E7957A442F38.jpeg 0F496519-7AEB-4F1B-AC51-43C032B5108C.jpeg Rano duzo mgla i mokry tor, z dwoch przyczyn czekalem az sie sucho zrobi. Po pierwsze brak zapasowych kol a drugie to pierwsza runda juz jutro 11 Marca i nie chcialem kombinowac na mokrym torze przy 8stopniach. Ale szybko przeszla mgla i tor byl sucho tuz przed 11:00.

Ja wyjechalem po 11:15 bylo sucho i pare kolek zrobilem. Hamulce spoko, pare problemow z zawiecha ale udalo sie to ogarnac sesje pozniej. Wiec dzien udany i mozna by powiedziec ze gotowy na niedziele.

Na tym pierwszym linku mozecie sprawdzac czas na zywo, ja bede jechal okolo 11:00 kwalifikacje a potem dwa wyscigi, czasy wyscigow beda sie zmienialy w ciagu dnia.
    Pozdro i mam nadzieje ze uda mi sie ugrac dobry wynik!

Attached Files:

just_me i CezaaR lubią to.
  13. Lowek83

Browary:
    228
    Miasto:
    Hatfield
    Motocykl:
    FZ6 S2
  14. marcinR1

Browary:
    6
    Miasto:
    Manchester/Bartoszyce
    Motocykl:
    Yamaha R1 rn09
  15. spiggi

Browary:
    61
    Miasto:
    lubelskie/coventry
    Motocykl:
    Wasal, just_me, Sly and 3 others like this.
  16. krycek

Browary:
    571
    Miasto:
    Londyn TW14
    Motocykl:
    SM
    Pięknie - gratulacje !!

17. Lowek83

Browary:
    228
    Miasto:
    Hatfield
    Motocykl:
    FZ6 S2
    Graty, dobre rozpoczęcie oby tak dalej

18. dario

dario Beztroski Posiadacz

Browary:
    143
    Miasto:
    Worthing/West Sussex
    Motocykl:
    GSXR1000K7
    Normalnie Jason O'Halloran (fota z pucharem). Gratulacje!!!

19. just_me

just_me Beztroski Posiadacz

Browary:
    508
    Miasto:
    West Midlands
    Motocykl:
    najlepszy na swiecie ;)
    Gratulacje !

20. Michal95

Browary:
    97
    Miasto:
    Birmingham
    Motocykl:
    YamaSaki
    Dziekuje kazdemu z osobna, wrescie pudlo ;P mysle ze to dopiero zapowiedz na dobry poczatek sezonu ;) Wielkie Dziekuje! dla tych ktorzy wspierali duchowo jak i finansowo na gofundme. Nie pojechal bym tej rundy bez waszej pomocy!

Napisze napewno pare slow jak minal dzien... na chwile obecna trzeba isc sie rozladowac z gratow, ogarnac samochod bo o 13 wyklad na uni haha ;)

p.s. bedzie tez filmik z kamery na motocyklu :p

CezaaR lubi to.

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!