Ducati Monster 1000Sie - Silnik

Temat na forum 'Silnik, sprzęgło i napęd' rozpoczęty przez adamczix, Grudzień 5, 2018.

1. adamczix

adamczix Nabywca Suszarki

Browary:
    0
    Miasto:
    Luton
    Motocykl:
    bmw k1200gt, yamaha warrior 1700cc, AJS EOS 125
    Witam,
    Zakupilem w okazyjnie Ducati M1000Sie 2004 a uszkodzonym silnikiem. Prawdopodobnie do wymiany wal plus moze byc kilka czesci. Poprzedni wlasciciel chcial to ogarnac wiec zaczal powoli rozkrecac silnik ale niestety z powodow osobistych nie chcial kontynuowac. Posiadam wszystkie czesci.
    Teraz pytanko... polecicie kogos kto moglby sie zajac naprawa? czy lepiej poszukac kompletnego silnika (moze ktos ma namiar?) Czy silnik w tym modelu byl taki sam jak S2R1000 bo kilka widzialem na necie (same silniki)?
    Mieszkam w Luton. Moge podrzucic caly motor lub sam silnik oczywiscie gdzies w okolicach Luton, N londyn itp.
    Dzieki z gory. Adam.

upload_2018-12-5_16-7-40.png

2. kostan77

kostan77 Szalony Wulkanizator

Browary:
    235
    Miasto:
    London/SW16
    Motocykl:
    BMW R1200 GS
    Napisalem do znajomego. Dam znac
    --- Post updated ---
    Niestety kolega po dziekowal. Powodzenia

3. yeuop

yeuop Beztroski Posiadacz

Browary:
    189
    Miasto:
    Bristol
    Motocykl:
    fioletowy pożeracz przestrzeni
    Nie jestem w stanie ci pomoc, ale bardzo mnie ciekawi, jakie jest uszkodzenie i co było jego przyczyna?
    I czy myślisz, ze da się to w ogole naprawić? Czy tez lepiej i prościej będzie znaleźć dzialajacy silnik z jakiegoś rozbitka?
    W każdym razie powodzenia.

4. adamczix

adamczix Nabywca Suszarki

Browary:
    0
    Miasto:
    Luton
    Motocykl:
    bmw k1200gt, yamaha warrior 1700cc, AJS EOS 125
    z tego co wiem to korbowody sie 'zapiekly' na wale wiec wal do wymiany. prawdopodobnie jazda z niskim poziomem oleju... tyle wiem od poprzedniego wlasciciela.
    wzialem motocykl jako projekt na zime, jeszcze sie do niego nie zabralem bo odebralem go dopiero 2 dni temu... dzis dostalem nowa robote i nie wiem czy bede mial czas teraz przy nim siedziec wiec lub szybka zmiana calego silnika lub oddam do naprawy.

5. matthew

matthew Szalony Wulkanizator

Browary:
    89
    Miasto:
    Bristol
    Motocykl:
    Honda X-11
    Kup silnik na wymianę. Najprościej

6. Xawery

Xawery Beztroski Posiadacz

Browary:
    141
    Miasto:
    Kirkcaldy
    Motocykl:
    wysoki, bo mi pasuje
    kup inny na wymianke a starym sie pobaw, jak ci czas, fundusze pozwalaja i domyslam sie ze masz gdzie sie pobawic.

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!