Dl 650 2013

Temat na forum 'Skradzione Sztuki ;(' rozpoczęty przez Rezonator, Wrzesień 7, 2020.

1. Rezonator

Rezonator Kierowca Kosiarki

Browary:
    12
    Miasto:
    Warlingham
    Motocykl:
    Honda CB500 "02
    Siemka. Nie wiem czy forum jeszcze działa ale typowa anglia jest typowa.
    Dziś w nocy z 6/7 września w Burnley BB11 5BQ skradziono Suzanne która zjechałem pół kuli ziemskiej
    Pomiędzy godziną 23 a 5 rano.
    Idę właśnie do sklepu na przeciwko zapytać o jakieś nagrania.
    Możecie powiedzieć co robić więcej? Na policję zgłosiłem telefonicznie.
    VIN: JS1C7111100111120
    SMY ME16 polskie blachy
    Kupilelm ją rok temu w Tarnowie, pochodzi z Dartford. [​IMG]

Wysłane z mojego F5122 przy użyciu Tapatalka

2. CezaaR

CezaaR ©zeski ma®yna®z

Browary:
    2308
    Miasto:
    Dziupla w Br☆3
    Motocykl:
    Padlnia. Bestia, Zabka
    O kuźwa. Jakie miałeś ubezpieczenia?

3. Rezonator

Browary:
    12
    Miasto:
    Warlingham
    Motocykl:
    Honda CB500 "02
    Polskie z ubezpieczeniem od kradzieży w Niemczech bo tam ostatnio siedziałem prawie rok czasu

4. Krzys PL

Krzys PL Beztroski Posiadacz

Browary:
    84
    Miasto:
    Hemel Hempstead
    Motocykl:
    Suzuki SV650S k5
    Zależy jaka masz policję u siebie w mieście. W Londynie nawet nie fatygują się żeby zobaczyć miejsce kradzieży tylko dostajesz numer sprawy i po dwóch tygodniach wiadomość, że zamknęli sprawę(chyba że coś się ostatnio zmieniło).
    U mnie w Hemel hempstead przyjechał koleś, poszukał odcisków palców, spisał zeznania, ale sam powiedział żeby nie liczyć na zbyt wiele, potem jeszcze obszedł sąsiadów popytal o CCTV, więc coś tam zrobił ale moto się nie znalazło.

A co ty możesz zrobić?
    Wrzucić posta na FB że ci zawinęli moto i udostępnić to wszędzie gdzie się da, czytałem że koleś znalazł tak moto.

Możesz też obejść okolice i poszukać czy moto nie stoi/leży w jakiś krzakach czy jakieś schowanej uliczce. Czasami chowają moto na jakiś czas żeby zobaczyć czy nie ma trackera.

Obejdź sklepy, sąsiadów zapytaj o CCTV i czy ktoś nie widział jak ci kradli albo czegoś podejrzanego.

A jeśli chodzi o ubezpieczenie to zadzwonił bym do ubezpieczalni i dowiedział czy kradzież obejmuje tylko Niemcy czy inne kraje też np jak byś pojechał tam na wycieczkę. Jeśli nie to nie wspominał bym że ci zawinęli, tylko dodałbym sobie angilie do ubezpieczenia i za jakiś tydzień czy dwa zgłosił że ci zawinęli, i liczyć na to że się nie kapną z datami (ewentualnie jeśli Ty będziesz przesyłać im papiery z policji to pozmieniać daty). Ale to wszystko to już oszustwo itd. Więc to już twoja osobista sprawa czy tak zrobisz.

Sent from my G8441 using Tapatalk

5. Rezonator

Browary:
    12
    Miasto:
    Warlingham
    Motocykl:
    Honda CB500 "02
    Jadę szukać w takim razie po okolicy.
    Zgłosiłem juz na policję rano.

6. Rezonator

Browary:
    12
    Miasto:
    Warlingham
    Motocykl:
    Honda CB500 "02
    22.18 przyszli we dwoje ściągnąc blokady
    22.28 zabrali go i odeszli. Widok tylko z jednej kamery i widać pół motocykla. Nie widac twarzy ale biali ludzie

7. CezaaR

CezaaR ©zeski ma®yna®z

Browary:
    2308
    Miasto:
    Dziupla w Br☆3
    Motocykl:
    Padlnia. Bestia, Zabka
    Może lokalni fani

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!