Co po VFR800?

Temat na forum 'Rozmowy Motocyklowe' rozpoczęty przez kenniGT, Kwiecień 27, 2019.

1. kenniGT

kenniGT Beztroski Posiadacz

Browary:
    101
    Miasto:
    UK
    Motocykl:
    eee marudze
    Ja przetestuje jeszcze to, mam pod nosem dystrybutora to na lanczu nawet sie brykne. V4, 175km, ponoć prowadzi sie jak marzenie. Tylko z turingiem moze byc kiepsko ;)

2. Judasz666

Judasz666 Beztroski Posiadacz

Browary:
    128
    Miasto:
    Leagrave
    Motocykl:
    Kawasaki vulcan 650s
    A zes mnie uprzedzil, wlasnie mialem wrzucuc :)

3. Xawery

Xawery Beztroski Posiadacz

Browary:
    342
    Miasto:
    Kirkcaldy
    Motocykl:
    wysoki, bo mi pasuje
    ex VFR wlasciciel o 1000sx

Luk77 i kenniGT lubią to.
  4. Slavik

Slavik Beztroski Posiadacz

Browary:
    60
    Miasto:
    Fakenham
    Motocykl:
    BMW
    Jeszcze koncowke ugryziesz
    Tylko 471 mil przejechane[​IMG]

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

CezaaR lubi to.
  5. CezaaR

CezaaR ©zeski ma®yna®z

Browary:
    2206
    Miasto:
    Dziupla w Br☆3
    Motocykl:
    Padlnia. Bestia, Zabka
    Hjak dla mnie cena tego sx to jakoś hokus pokus

Luk77 lubi to.
  6. kenniGT

kenniGT Beztroski Posiadacz

Browary:
    101
    Miasto:
    UK
    Motocykl:
    eee marudze
    Bylem dzisiaj obejrzeć Tuono. Śliczny motocykl, trzeba będzie zrobić jazdę próbna, aby mieć punkt odniesienia.

20200316_140406.jpg 20200316_140414.jpg

Wasal lubi to.
  7. Slavik

Slavik Beztroski Posiadacz

Browary:
    60
    Miasto:
    Fakenham
    Motocykl:
    BMW
    KenniGT. Jak tam Panie jakis progress w poszukiwaniach nastepcy VFRki? Czy narazie akcja zawieszona z wiadomego powodu?

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

8. Konrad

Konrad Szalony Wulkanizator

Browary:
    1076
    Miasto:
    SW London
    Motocykl:
    zielony i czerwony
    Temat umarł a tu takie okazje. W sumie trudno się dziwić, takie czasy. Pewnie będzie więcej podobnych sytuacji pokazywać się wkrótce wszędzie.

upload_2020-5-5_22-43-45.png

Karol, Pablocarlos i CezaaR lubiąto.
  9. Jacq

Jacq Beztroski Posiadacz

Browary:
    214
    Miasto:
    Ealing
    Motocykl:
    Tiger 800
    Mówią, że rynek motoryzacyjny takiego spadku sprzedaży w jak obecnie nie widział od czasu jego powstania. Także niedługo będzie można przebierać jeżeli ktoś planował zakup. Prawda jest też taka, że bardzo dużo osób wstrzyma się z zakupami w związku z niepewną sytuacją (bardzo dużo ludzi jest na furlough, straciło/straci pracę w najbliższych miesiącach). Ciekawy jestem też jaki to będzie miało wpływ na ubezpieczenia i kredyty. Czas pokaże.

10. Piotr

Piotr Beztroski Posiadacz

Browary:
    428
    Miasto:
    Surrey
    Motocykl:
    Blade
    No tak, statystycznie 'rynek takiego spadku nie widzial' ale ten 'spadek' nie jest zwiazany z tym ze ludzie zupelnie przestali kupowac, tylko po prostu sklepy sa zamkniete ;) Co oczywiscie nie zmienia faktu ze im dluzej bedzie trwal lockdown tym wiecej osob straci prace... A dealerzy musza juz byc zdesperowani i podobnych okazji powinno byc mnostwo.

CezaaR lubi to.
  11. Jacq

Jacq Beztroski Posiadacz

Browary:
    214
    Miasto:
    Ealing
    Motocykl:
    Tiger 800
    Zgadza się. Zamknięte sklepy spowodowały spadek bliski 100%... ale tu jest jeszcze druga strona medalu która dotyczy nie tylko branży motoryzacyjnej i o tym zaczynają pisać ekonomiści.

Zastój w sprzedaży powoduje spadek cen oraz ma wpływ na wzrost bezrobocia. Jednocześnie tymczasowo stać nas na więcej.
    Efekt psychologiczny chcących kupić jest taki, że będą czekać na dalszy spadek cen i lepsze okazje pogłębiając tym samym negatywny wpływ na resztę gospodarki.
    Zjawisko to jest przeciwieństwem inflacji, jest dość groźne i prowadzi do recesji.

https://www.theguardian.com/busines...l-economy-business-great-depression-recession

12. Piotr

Browary:
    428
    Miasto:
    Surrey
    Motocykl:
    Blade
    Dokladnie Jacq. Jest to deflacja, z ktora mierzy sie np. Japonia od prawie 20lat. Bardzo skutecznie tlumi popyt... zwlaszcza na nieruchomosci, co w UK mogloby doprowadzic do niezlej rzezi. Wszystkie te domy i mieszkania kupione na minimalny depozyt (zwlaszcza pod wynajem) szybko bylyby w 'negative equity'. Dla wlascieli to masakra, musza splacic kredyt o wartosci wiekszej niz nireuchomosc, nie moga po prostu sprzedac (bo strata) a w obecnej sytuacji czynsze tez pojda mocno w dol, wiec moze sie okazac wplywy z czynszu moga nie pokryc juz calej raty kredytu...

13. komarecki

komarecki Pogromca Puszek

Browary:
    3947
    Miasto:
    george green
    Motocykl:
    nt700 rmz250 cat.orgia 69 ;-) 0
    czy mozecie mi przy okazji , rownie biegle , przeanalizowac rynek nieruchomosci w ciagu najblizszych miesiecy ? kozystając z faktu ze ekonomisci są na sali ?

14. Piotr

Browary:
    428
    Miasto:
    Surrey
    Motocykl:
    Blade
    W 2020 ceny oczywiscie spadna. Jak zawsze w odniesieniu do rynku nieruchomosci spadek bedzie zalezal od lokalizacji i typu nieruchomosci, ale mysle ze srednio wskali kraju spadki wyniosa 5-10%. Im dluzszy bedzie lockdown tym glebsza recesja po nim, a jezeli tzw premier BlowJo doprowadzi do no-deal Brexit w styczniu 2021 to rynek ma szanse na dalsze spadki rzedu 5-10% w 2021.

CezaaR lubi to.
  15. Xawery

Browary:
    342
    Miasto:
    Kirkcaldy
    Motocykl:
    wysoki, bo mi pasuje

no worries, will'be fine. (z irlandzkim akcentem i bialym dymem z komina przy cieplym starcie)

16. komarecki

Browary:
    3947
    Miasto:
    george green
    Motocykl:
    timeo danaos.....................

17. Xawery

Browary:
    342
    Miasto:
    Kirkcaldy
    Motocykl:
    wysoki, bo mi pasuje
    20200502_cuk1280.jpg

18. Wasal

Wasal Pogromca Puszek

Browary:
    1072
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    Yamaha MT10
    Moj znajomek kupil nowe kawasaki z900, ba nawet zdarzylo mu sie popsuc wiec garaze sa otwarte, moze nie wszystkie ale duza czesc z nich dziala.

Sent from my SM-G986B using Tapatalk

19. Karol

Karol Beztroski Posiadacz

Browary:
    526
    Miasto:
    Nottingham / London
    Motocykl:
    Kawasaki Z1000SX
    Komar, Grecy to Lenie, pizdy i finansowe trupy... choc przy tym sa mili i przyjazni...

Co do rynku, to tak naprawde nikt nie wie co wydarzy sie jutro... przeciez nikt nie wie do konca, jakie restrykcje pozostana w mocy, a co sie rozluzni... wie tylko Borys i moze Putin... teraz trzeba sie skupic na tym, by jak najmniej dostac po dupie... Z jednej strony cisne Chris Walker Kawasaki o najlepsza cene za moto i part-ex, ale chalupy bym teraz nie sprzedal i nie kupowal innej, jeszcze nie... dbam jednak o swoja jak zawsze, i dzieki lockdown, pomimo ze wciaz jestem "on duty" zrobilem wiele rzeczy na ktore nie mialem czasu od dwoch lat... nie ma co sie zamartwiac... jakos to bedzie... show must go on, jak spiewal Fryderyk... jak nie my to kto te 1k podatku co miesiac zaplaci... zycie musi toczyc sie swoim torem... bedzie dobrze...

komarecki i CezaaR lubią to.
  20. komarecki

Browary:
    3947
    Miasto:
    george green
    Motocykl:
    cytat nie tyczyl sie dzisiejszych grekow a raczej mojej wypowiedzi zawierajacej pytanie .....nie wazne moze ktos zrozumial....
    no wlasnie karol zgadzam sie ze slowami ,,co do rynku , to tak na prawde nikt nie wie" tzn pewnie sa tace co wiedza o drobinke wiecej niz my tu zgromadzeni a poza tym podobaja mi sie zawsze te maklerskie dewagacje tutaj......ale dobra koncze bo jak sie ostatnio naklocilem z kadrą lekarską w innym temacie to do dzis juz nie zachodze na ten temat :tearsofjoy:

Wasal, okupant, Lowek83 and 1 other person like this.

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!