Co dzisiaj zrobiles przy swoim motocyklu?

Temat na forum 'Rozmowy Motocyklowe' rozpoczęty przez Arnie, Sierpień 10, 2011.

1. Wasal

Wasal Pogromca Puszek

Browary:
    1072
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    Yamaha MT10
    Chyba leniwy jestem, patrzac ile posciagales az mi sie zle robi

Sent from my SM-G986B using Tapatalk

2. Subby

Subby Beztroski Posiadacz

Browary:
    100
    Miasto:
    Londyn, Colliers Wood, CR4
    Motocykl:
    CB600F Hornet
    Macie Panowie i Panie cierpliwosc do grzebania przy maszynach, ja dzisiaj po 2 latach zbierania sie zabralem sie za swiece. Kupilem ze 3 przejsciowki do klucza aby na pewno odpowiednia dlugosc miec.
    Odkrecilem bak, w miedzy czasie zamiast odkrecenia baku odkrecilem rame [sruba byla obok :) ]
    Obejzalem jedna swiece i to by bylo na tyle. Najbardziej to mnie boli aby sie dostac do dwoch srodkowych bo jest filmik na YT do mojego sprzeta i koles ktory pokazuje jak sie tam dostac znalazl wlasnie swiece 2 i 3 w duzo gorszym stanie niz 1 i 4 - poprzedni wlasciciel nie zmienil bo masakryczny dostep. Nic moze jak mnie przycisnie to sprawdze za rok lub dwa.

Pablocarlos lubi to.
  3. CezaaR

CezaaR ©zeski ma®yna®z

Browary:
    2206
    Miasto:
    Dziupla w Br☆3
    Motocykl:
    Padlnia. Bestia, Zabka
    Grzebanie w ciasnych szparkach

To jest to :p

Wuem lubi to.
  4. riddickber

riddickber Kat Komarków

Browary:
    668
    Miasto:
    carlisle
    Motocykl:
    Ducati Panigale V4s
    nie ty pierwszy ,wszyscy co widza to sie dziwia jak mozna tak rozebrac tak moto za x£££ ale ja kazde moto jakie wczesniej mialem bylo zawsze na pierwsze czesci rozbierane czasem z ciekawosci jak co zrobione albo jakies upgrady ,jak wspominalem wczesniej czasem by jedna pierdulke wymienic trzeba po drodze 100 innych wywalic najpierw .Mam nadzieje ze do konca przyszlego tyg skoncze o ile czesci kilka dojdzie jeszcze bo teraz to te dostawy to roznie z nimi bywa raz szybk a raz sie czeka wieki

Rob i CezaaR lubią to.
  5. Rob

Rob Szalony Wulkanizator

Browary:
    1805
    Miasto:
    Bedford
    Motocykl:
    Ktm 1190r
    Tu potwierdzam. I powiem zla rzecz na ktma:eek: zeby wymienic zarowke trzeba... sciagnac 5 plastikow:fearscream: I wyjac cala lampe z obudowa. Marzenie gdyby sie w trasie zarowka przepalila:D A to tylko zarowka

riddickber lubi to.
  6. Piotr83

Piotr83 Beztroski Posiadacz

Browary:
    32
    Miasto:
    UK
    Motocykl:
    Honda CB650F
    Zmieniłem w połowie napęd , niestety przednia zębatka nie przyszła na czas i trzeba czekać z reszta roboty. Przy okazji poczyscilem , nasmarkalem tu i tam.

Pablocarlos lubi to.
  7. piwko78

piwko78 Szalony Wulkanizator

Browary:
    1834
    Miasto:
    pomiędzy Gloucester a Bristol
    Motocykl:
    xt600e / cezeta 477 175
    Założyłem stare opony z transalpa do XT :)
    Bez szpadla się nie obeszło (stara dobra szkoła mistrza komareckiego dostępna na YT ) ;)
    IMG_20200524_184819.jpg
    IMG_20200524_184834.jpg

Rob, Lowek83, komarecki and 2 others like this.

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!