Ciekawe fotki i filmiki.

Temat na forum 'Zdjęcia i Filmy' rozpoczęty przez moto, Czerwiec 21, 2008.

1. basior

basior Kat Komarków

Browary:
    489
    Miasto:
    Hinckley a.k.a. shithole
    Motocykl:
    skradziony
    Czemu nie, ale pod warunkiem, że będziemy je palić w trakcie tej pikiety.

2. Buszek

Buszek Szalony Wulkanizator

Browary:
    762
    Miasto:
    Datchet
    Motocykl:
    Triumph speed four
    Jak ten motocykl wejdzie z tym systemem do produkcji to spodziewajcie się więcej ułomnych ludzi na drodze ;) jeszcze jak samochodem jeżdżą to rozumiem ale jak takich wrzuca na motocykl to już przesada będzie. No cóż komuś pewnie tam u nich z góry odwaliło i pewnie chce objechać pol świata No ale w dzisiejszych czasach po co ma się męczyć niech go motocykl sam zawiezie, nie rozumiem tej przyjemności...

3. piasek

piasek Szalony Wulkanizator

Browary:
    589
    Miasto:
    Addlestone
    Motocykl:
    Yamaha Tenere XT660Z
    Jakbym sluchal ludzi ktorzy 20 lat temu w Polsce narzekali ze po co te abs-y w autach montuja.

Przy filtrowaniu moze sie nie przyda, ale jadac 12 godzin autostrada moze Was ta frajda znurzyc troche i wtedy moze taki lane assist Wam dupe uratuje.

Ciekaw tez jestem ilu z Was co jezdza hakimis zzr1400 czy mt09/10 (te motocykle podalem jako przyklad bo maja moc i wiem ze w takowe moga byc wyposazone) pierwsze co po wlaczeniu maszyny wylacza wszystkie systemy bezpieczenstwa, szczegolnie jak mocno popada

#1343 piasek, Wrzesień 14, 2018
    Ostatnia edycja: Wrzesień 14, 2018
    Xawery lubi to.
  4. Xawery

Xawery Beztroski Posiadacz

Browary:
    84
    Miasto:
    Kirkcaldy
    Motocykl:
    wysoki, bo mi pasuje
    Ja tam się cieszę, teraz GS'wocy pozerowcy będą musieli kupić nowe wersje 1200, bo te z '18 już będą przestarzałe i się ruch zrobi na markecie. Mimo ze tez jezdze GS to musze przyznac ze sporej części ich właścicielom taki ride assist będzie pomocny bo jeżdżą jak złamane kutafony. Mam teorie ze ci sami GS nie dają lewej bo się boją że się wywrócą :D

5. mirusiek

mirusiek Beztroski Posiadacz

Browary:
    325
    Miasto:
    Luton
    Motocykl:
    Suzuki RF900R, Yamaha MT09
    Wiec smigam MT09 i pierwsze co robie to wlaczam sport mode zawsze i nie wazne czy pada czy nie. Poprostu przyzwyczailem sie jak motor reaguje na gaz na tym ustawieniu i sam dozuje w zaleznosci od potrzeb mokro mniej sucho wiecej. Lubie decydowac samodzielnie a nie polegac na elektronice.
    ABS-u nie wylaczam bo sie nie da, ale i tak bym go nie dotykal pewnie. Za to widze ze wiedzac ze go mam hamuje pozniej i mocniej deptam oba heble, niz w poprzednim moto - no bo przeciez mam ABS :) :)
    Podsumowywujac elektronika tak, ale nie, dla elektroniki robiacej wszystko za nas.
    No i jednak wszystko idzie w kierunku ograniczenia samodzielnosci kierowcy i wyrownania wszystkich do jednego poziomu, pod szyldem bezpieczenstwa na drodze zaklada sie teraz kagance na wszystko. Wkrotce na propozycje podnoszenia umiejetnosci jazdy szkolenia sie na torze itp. wielu odpowie po co przeciez mam takie a takie systemy one mnie uratuja.

6. piasek

Browary:
    589
    Miasto:
    Addlestone
    Motocykl:
    Yamaha Tenere XT660Z
    Na torze o ile sie nie myle tez korzystaja z systemow wspomagajacych kierowce, mam na mysli np. quickshifter.

Patrzac na to jak niektorzy jezdza to moze i to dobrze ze daza do tego zeby wyrownac umiejetnosci.

Jeszcze pare lat i wprowadza obowiazkowo blackboxy w aucie i wszyscy beda przepisowo jezdzili.

7. Xawery

Xawery Beztroski Posiadacz

Browary:
    84
    Miasto:
    Kirkcaldy
    Motocykl:
    wysoki, bo mi pasuje
    wtedy wyjade do Somali

piasek lubi to.
  8. Crocodile

Crocodile Beztroski Posiadacz

Browary:
    127
    Miasto:
    HERTS
    Motocykl:
    Wueska
  9. piasek

Browary:
    589
    Miasto:
    Addlestone
    Motocykl:
    Yamaha Tenere XT660Z
    A jak zwykle wszystkie cioty dookola stoja i nagrywaja zamiast pomoc.

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!