CB1000R dziwny dźwięk ...

Temat na forum 'Sport/Streetbike/Naked' rozpoczęty przez czarls1976, Listopad 27, 2018.

1. Buszek

Buszek Szalony Wulkanizator

Browary:
    867
    Miasto:
    Datchet
    Motocykl:
    Triumph speed four
    CA271896-6001-4873-A149-AF6383BCEA3B.jpeg

I żadnej filozofii nie trzeba żeby lancuch nastawić. Ile ja bym dał a nie pier.. się z moim bo Żyd jestem i jeszcze nie kupiłem standa żeby sprawę sobie ułatwić :D

Ja bym zdjął przód osłonkę przy zebatce może tez ci się tam syfu nazbierało i trzeba wyczyścić :)

2. czarls1976

czarls1976 Kierowca Kosiarki

Browary:
    43
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    Honda CB1000 Ra-f
    Dłuuugggggoooooo się szczypałem ze standem, ale przełamałem się i w żadnym razie nie żałuję tych 70 GBP wydanych.

@Buszek
    Orientujesz się może czy pod tą obudowę przychodzi jakaś uszczelka, bo jak tak to trzeba by się w nią zaopatrzyć przed rozpoczęciem pracy.
    Na diagramach nie widziałem, ale w sprzedaży jest.

3. Buszek

Buszek Szalony Wulkanizator

Browary:
    867
    Miasto:
    Datchet
    Motocykl:
    Triumph speed four
    Pod ta duża obudowę napewno nie jak masz uszczelkę to tylko pod ta mała

czarls1976 lubi to.
  4. czarls1976

czarls1976 Kierowca Kosiarki

Browary:
    43
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    Honda CB1000 Ra-f
    i to jest ta dobra wiadomość ;)

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!