Brexit już w Styczniu?

Temat na forum 'Inne, Niemotocyklowe' rozpoczęty przez matthew, Grudzień 13, 2019.

1. Piotr83

Piotr83 Beztroski Posiadacz

Browary:
    32
    Miasto:
    UK
    Motocykl:
    Honda CB650F
    Miejski dzięki za info , pytałem i Anglika i na forum dlatego tak stwierdziłem. Żona nigdy nie miała takiej karty i nigdy nikt nas nie poinformował ze taka kartę trzeba mieć. Poza tym jest zarejestrowana od 13 lat u GP i w przychodni dla diabetyków. Od 13 lat nikt nas o to nie zapytał , a leki ma za darmo jest to choroba przewlekła i nie musi za nie płacić. Nigdy nie płaciła i żadnej kry nie dostała. Nieważne teraz już wszystko wiem. Dzięki

2. Vader

Vader Szalony Wulkanizator

Browary:
    886
    Miasto:
    Adres zmieniam częściej niż gacie
    Motocykl:
    Między innymi Komar:-)
    Mnie tam bardziej interesuje kiedy i jak się zmienią zasady importu motocykli nac trasie polska UK w obie strony. Muszę trochę maszyn przemieścić w obu kierunkach

3. CezaaR

CezaaR ©zeski ma®yna®z

Browary:
    2206
    Miasto:
    Dziupla w Br☆3
    Motocykl:
    Padlnia. Bestia, Zabka
    Na koniec roku
    Na pewno cło itp wejdzie w życie

4. Jacq

Jacq Beztroski Posiadacz

Browary:
    214
    Miasto:
    Ealing
    Motocykl:
    Tiger 800
    Takich kwiatków będzie więcej:

https://uk.reuters.com/article/us-g...lose-eu-data-protection-sources-idUKKBN20D2M3

EDIT:
    Właśnie dostałem nowe terms and conditions od Google gdzie jeden z głównyc punktów to:

#84 Jacq, Luty 20, 2020
    Ostatnia edycja: Luty 20, 2020

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!