breakdown cover

Temat na forum 'Prawo' rozpoczęty przez rothar, Czerwiec 21, 2021.

1. rothar

rothar Kierowca Kosiarki

Browary:
    11
    Miasto:
    londyn
    Motocykl:
    virago 1100, Dagstar xvs 1100 custom
    jak w temacie chcialbym kupic na 3 miesiace - a wszedzie maja tyko oferty na rok moze ktos cos poleci

2. CezaaR

CezaaR ©zeski ma®yna®z

Browary:
    2627
    Miasto:
    Dziupla w Br☆3
    Motocykl:
    Padlnia. Bestia, Zabka
    Kasujesz po 3 miesiącach i nie ma problemu

3. piotrekzzr

piotrekzzr Beztroski Posiadacz

Browary:
    611
    Miasto:
    Folkestone
    Motocykl:
    Crf cbr yzf gsxr zx9r
    Od 16 lat nie wiem co to breakdown. Moze dlatego ze jezdze toyota i honda ;)
    W tym roku cos mnie jednak pchneło , chyba dlatego ze nie wyobrazam sobie zmieniać kapcia na smart motorway. Mam w AA za 6 funa miesiecznie i chyba to mozna zcancelować w kazdej chwili

4. rothar

rothar Kierowca Kosiarki

Browary:
    11
    Miasto:
    londyn
    Motocykl:
    virago 1100, Dagstar xvs 1100 custom
    ja tez nidy nie mialem ale teraz jakos takie mam przeczucie ze moze sie przyda - oby nie , raz czekalem 4 godziny na autostradzie na kumpla i malo to fajne bylo

5. Jacq

Jacq Beztroski Posiadacz

Browary:
    478
    Miasto:
    Tring, Hertfordshire
    Motocykl:
    turystyczny
    Ja raz ze znajomym na autostradzie (M4 kilkanaście mil od Bristolu) na pojazd z breakdown cover czekaliśmy kilka godzin. Pomoc wezwana koło 19, zabrali moto znajomego po północy. Także nie liczyłbym na błyskawiczną reakcję.
    Przez te kilka godzin nikt kompletnie się nami nie zainteresował...

6. Buszek

Buszek Kat Komarków

Browary:
    1557
    Miasto:
    Kirkcaldy
    Motocykl:
    Triumph speed four
    Na M4 kiedyś motocyklem czekałem 3h żeby po mnie przyjechali, nie miałem breakdown kupionego ale szybko babka ogarnęła mi to przez telefon kosztowało mnie wtedy to £100 :rolleyes: koles wtedy z AA powiedział ze jakbym miał kasę z £10 to by mi to paliwo dowiózł a tak zapłaciłem za lawetowanie do stacji która była za rogiem a ja się zepsułem przed dojazdem bocznej drogi wiec nie mogłem go przepchnąć :unamused:

Anallog lubi to.

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!