Błąd w Driver Number na Test Pass Certificate

Temat na forum 'Prawo' rozpoczęty przez bbart79, Październik 12, 2019.

1. bbart79

bbart79 Kierowca Kosiarki

Browary:
    21
    Miasto:
    IP27
    Motocykl:
    MT125
    No i stało się. Po ciężkich bojach i ogromnym stresie oraz nieprzespanej nocy udało mi się w piątek zdać MOD2. Oczywiście prawo jazdy zostawiłem u egzaminatora, który wystawił mi certyfikat zdania egzaminu. Niestety właśnie przed chwilą odkryłem na nim błąd. Jedna z cyfr (trzecia od końca w Driver Number) jest zła. Na prawie jazdy była inna. Na CBT jest zgodna z prawem jazdy. Na certyfikacie z MOD1 ten sam egzaminator również się pomylił jednak zobaczył swój błąd i numer ten poprawił na prawidłowy.

Jaki to będzie miało wpływ na moje prawo jazdy? Spotkał się ktoś z Was z takim problemem? Co mam w tej sytuacji zrobić?

2. Januszos

Januszos Kierowca Kosiarki

Browary:
    6
    Miasto:
    Bedford
    Motocykl:
    Honda Shadow vt125
    Ja bym wrocil do egzaminatora z tym

3. Mags

Mags Kierowca Kosiarki

Browary:
    166
    Miasto:
    Bedford
    Motocykl:
    CB1000r/Tenere
    Nie zrobi to żadnej różnicy jeśli poprosiłeś aby wysłali Ci nowe prawko automatycznie. W systemie jak rezerwowane egzamin wpisałeś prawidłowy numer wiec to co masz na papierze nie ma znaczenia. To jest świstek tylko dla Ciebie jeśli by Cię policja zatrzymała.

CezaaR lubi to.
  4. bbart79

bbart79 Kierowca Kosiarki

Browary:
    21
    Miasto:
    IP27
    Motocykl:
    MT125
    Prawo jazdy przyszło. Kategoria A wpisana więc problem z głowy :)

milemar i Mags lubią to.

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!