BikeSafe

Temat na forum 'Technika Jazdy' rozpoczęty przez ooskaar, Październik 6, 2021.

1. Zed

Zed Beztroski Posiadacz

Browary:
    106
    Miasto:
    Welshpool
    Motocykl:
    Yamaha Tracer 900
    @ooskaar na kursie IAM trzymaj się przepisowej prędkości. Chyba że obserwator powie Ci coś innego.

2. Bartosz

Bartosz Szalony Wulkanizator

Browary:
    982
    Miasto:
    Bognor Rgis
    Motocykl:
    Tenere 700
    Nawet na bikesafe niektórzy trafili na funkcjonariuszy trzymających się przepisów... Mnie powiedział, ze 30, 40 i 50 to świętość, ale na national speed limit moge jechac dopóki mi nie da znać niebieskimi :)
    Dupę na motocyklu uratowało mi ze trzy razy i w aucie ze dwa.
    --- Post updated ---

#22 Bartosz, Listopad 3, 2021
    Ostatnia edycja: Listopad 3, 2021
  3. ooskaar

ooskaar Beztroski Posiadacz

Browary:
    37
    Miasto:
    S Wales
    Motocykl:
    CBR 600rr
    podejrzewam, ze w przypadku tego kursu mozna juz oblac i nie dostac cert?

tak z czystej ciekawosci, kiedy sie przydala nauka z kursu podczas prowadzenia fury?

4. Bartosz

Bartosz Szalony Wulkanizator

Browary:
    982
    Miasto:
    Bognor Rgis
    Motocykl:
    Tenere 700
    Daleka, aktywna obserwacja mi się przydała:

Wiejska droga z wysokimi krzaczorami zasłaniającymi widok miejscami, fajne zakręty, więc idzie się dynamicznie, ale mało widać, więc nauczony z bikesafe patrzę ponad krzakami i w przerwy pomiędzy nimi, i zauważam jakieś brony czy coś ponad krzakami, zwalniam mocno, a zza zakrętu i zza krzaków traktor na całą drogę... gdybym nie zauważył ponad krzakami, to byłoby walone w rów, żeby w ten traktor nie przyjebać... a większość ludzi poprostu patrzy na drogę, na tyle drogi ile widać bez szukania dalej.

Druga sytuacja, to niespodziewane rondo za szczytem, do którego miałem ciut za grubo, i które zauważyłem po rozstawieniu lamp w koło jeszcze przed szczytem, a i tak było dohamowanie na styk ;-)

#24 Bartosz, Listopad 29, 2021 o godzinie 15:31
    Ostatnia edycja: Listopad 29, 2021 o godzinie 16:13
    ooskaar, Karol i Konrad lubiąto.
  5. ooskaar

ooskaar Beztroski Posiadacz

Browary:
    37
    Miasto:
    S Wales
    Motocykl:
    CBR 600rr
    to nauka nie poszla w las jak to mowia. fajnie ze idzie z tego wyciagnac na tyle duzo, ze mozna wszystko wykorzystac nawet podczas jazdy autem

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!