Bateria

Temat na forum 'Instalacja elektryczna' rozpoczęty przez Januszos, Październik 22, 2019.

1. Vader

Vader Szalony Wulkanizator

Browary:
    732
    Miasto:
    Adres zmieniam częściej niż gacie
    Motocykl:
    Między innymi Komar:-)
    Aku do 125cc majątku nie kosztuje, polecam kupić w halfordsie i zachować paragon. Reklamacja aku z ebay jest trudniejsza, a jak pisałem, jakość ostatnimi czasy zauważalnie spadła.
    Mam starą baterię Motobatt, stała w motocyklu nieodpalanym przez dwa lata kiedy kupiłem ten motor, od tego czasu minęło ze 4 lata i przez ten czas randkę z prostownikiem zaliczyła raz, kiedy wsadziłem ją do moto bez ładowania tylko po to żeby do domu dojechać.
    Zachęcony rewelacyjną jakością, poleciłem tą firmie koledze.
    Nówka sztuka po 8 miesiacach zdechła a reklamacji nie udało się złożyć bo gość z ebay olał temat a za baterie po 32f nie ma sensu iść do sądu.

Tak jak komarecki wspominał, nową baterię i tak lepiej miernikiem sprawdzić bo diabli wiedzą ile lat na półce leżała.

2. AGresor

AGresor Kierowca Kosiarki

Browary:
    5
    Miasto:
    Eastmidlands
    Motocykl:
    KTM DUKE
    W euro car parts mają baterie. Jak użyjesz zniżki z maila to masz 50 do60% upustu.

CezaaR lubi to.
  3. Januszos

Januszos Kierowca Kosiarki

Browary:
    9
    Miasto:
    Bedford
    Motocykl:
    Honda Shadow vt125
    Witam ponownie, od wczoraj laduje aku, wyczytalem w instrukcji ze jak bedzie naladowane, w 100% powinno zaswiecic sie STANDBY, aku laduje sie juz ponad 24h, moge odlaczyc juz czy czekac dalej ?

Attached Files:

4. milemar

milemar Kierowca Kosiarki

Browary:
    39
    Miasto:
    Belfast
    Motocykl:
    CBR600 F4i
    Przeciez sie przelaczyl w tryb maintenance. czyli bateria naladowana i bedzie moniorowac spadek napiecia. Jak zostawisz na dluzej to zaswieci ci sie week albo strong w zaleznosci czy akumulator szybko bedzie tracil naladowanie.
    Czytajcie instrukcje... to na prawde nie boli.

Rob lubi to.
  5. Januszos

Browary:
    9
    Miasto:
    Bedford
    Motocykl:
    Honda Shadow vt125
    Witam, niestety bateria nawet nie ruszyla rozrusznika, a po trzech probach napiecie spadlo do 7V z 11,8V , kupilem nowa baterie I jutro odpale maszyne , wrzucam zdjecie, ktokolwiek zna taka firme I moze cos powiedziec o tych bateriach ??

Attached Files:

6. Zed

Zed Beztroski Posiadacz

Browary:
    71
    Miasto:
    Welshpool
    Motocykl:
    Honda VFR800X Crossrunner
    @Januszos ja mam taką baterię ale dopiero 2,5 miesiąca. Na razie kręci jak głupia. Trochę czasu spędziłem szukając czegoś dla siebie i padło na Shido.

7. Januszos

Browary:
    9
    Miasto:
    Bedford
    Motocykl:
    Honda Shadow vt125
    Wlasnie mi dzisiaj dotarla, I troche sie zdziwilem, mala ta bateria , lekka, taka jakas dziwna

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!