Bandit 650

Temat na forum 'Silnik, sprzęgło i napęd' rozpoczęty przez Aroon77, Lipiec 5, 2020.

1. Vader

Vader Szalony Wulkanizator

Browary:
    907
    Miasto:
    Adres zmieniam częściej niż gacie
    Motocykl:
    Między innymi Komar:-)
    No tak, od czasu jak mleka nie zamykają aluminiowym kapslem brakuje rynku dobrej jakości materiałów naprawczych. ;p

2. Buszek

Buszek Kat Komarków

Browary:
    1364
    Miasto:
    Kirkcaldy
    Motocykl:
    Triumph speed four
    kumpel wczoraj Szkota podwoził po robocie i gumę złapał od śruby , wyciągnął zestaw naprawczy kołki zabił, załatał i dalej a ten do niego a ty co w wulkanizacji pracowałeś wcześniej :tearsofjoy:

darkghoust lubi to.
  3. Aroon77

Aroon77 Beztroski Posiadacz

Browary:
    63
    Miasto:
    Boston
    Motocykl:
    Honda NT700V
    Witam panowie. Bandit skończony prawie, kiedy jest zimny jest ok, wolne obroty , wysokie nie ma problemu, ale kiedy się zagrzeje to jest kicha, do 5tys rpm nie ma mocy, przerywa, nie gaśnie na wolnych obrotach ale szału nie ma, ciężko ruszyć bo się dusi, powyżej 5tys rpm jest ok(120 mph dzisiaj poszedł) pewnie jakaś pierdulka uprzykrza mi życie. Może jakieś pomysły, mam już go dość

4. komarecki

komarecki Pogromca Puszek

Browary:
    4036
    Miasto:
    george green
    Motocykl:
    nt700 exc 300 ktm 690 rally raid
    Gazniki siedza dobze w kròćcach ? Gazniki masz od tego silnika czy poprzedniego ?
    Swiece ?

5. Aroon77

Browary:
    63
    Miasto:
    Boston
    Motocykl:
    Honda NT700V
    Gaźniki ( wtryski) od steargo, świece nowe

6. Cefa

Cefa Beztroski Posiadacz

Browary:
    195
    Miasto:
    Uxbridge
    Motocykl:
    C.E.M.E.C HPN
    Gazniki czy wytryski ???

7. Aroon77

Browary:
    63
    Miasto:
    Boston
    Motocykl:
    Honda NT700V
    Wtryski są z tego motocykla, ze starego mojego silnika

8. Cefa

Cefa Beztroski Posiadacz

Browary:
    195
    Miasto:
    Uxbridge
    Motocykl:
    C.E.M.E.C HPN
    Oczywiscie balans zrobiony !!!

9. komarecki

komarecki Pogromca Puszek

Browary:
    4036
    Miasto:
    george green
    Motocykl:
    nt700 exc 300 ktm 690 rally raid
    Tak czy siak czy trotle body czy gazniki to czy siedza dobze w kolektorach i czy te sa ok . Czy wszystkie podcisnienia podpiete ? Uklady odmy i sas nie pomieszane ? Troche rorek jest .

10. Aroon77

Browary:
    63
    Miasto:
    Boston
    Motocykl:
    Honda NT700V
    Witam.dzisiaj miałem troszkę czasu i posiedziałem z bandziorkiem, sprawdziłem płączenia i próba ognia, zimny ok, ale jak gorący to tragedia aż w końcu zgasł i nie mogłem odpalić,załamka totalna. Wypiwszy browarka przysła myśl, jeszcze raz palimy, zagadał już na widok kluczyka:) jak się zagrzał znów zgon, drugie piwo, myśl następna czujnik położenia wału. tylko gdzie on jest. po autopsji na starym silniku ,okazało sie że jest razem z alternatorem wymiana jest obu na raz, na upartego da sie wymienić tylko jedną część. ja zmieniając silnik zamieniłem całe dekle (są w lepszym stanie wizualnym) z osprzętem, a w starym silniku chyba się uwalił ten czujnik, jest zdecydowanie lepiej ale jeszcze przy 2-3tys rpm się dusi potem idzie.Jutro umówie się na synchro przepustnic gdyż nie posiadam wacometrów w mej zacnej szopie(jeszcze).

komarecki lubi to.

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!