Aprilia Tuono V4 Factory

Temat na forum 'Sport/Streetbike/Naked' rozpoczęty przez dartforder, Listopad 7, 2019.

1. dartforder

dartforder Beztroski Posiadacz

Browary:
    17
    Miasto:
    Northwich
    Motocykl:
    Z1000
    Siema wszystkim, planuje zakup tuono i po przeczytaniu paru testow i opini juz cos tam wiem. Ale moze ktos tu jest co ma lub mial ten moto i sie moze podzielic opinia. Od razu mowie ze nie obchodzi mnie ile pali :)
    Co mnie najbardziej martwi ze jest on taka "mala" a ja spory 186c wzrostu.
    Planowalem rocznik 17-18 ale teraz mysle troche dolozyc i zakupic 19 z semi active suspension gdyz sie wszyscy razplywaja na temat tego zawieszenia.

CezaaR lubi to.
  2. Wasal

Wasal Pogromca Puszek

Browary:
    963
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    cbr600rr07
    Jezdzilem v4 1100 i mam do dzisiaj mile wspomnienia. W tamtym roku wheels motorcycles obnizylo przed swietami wersje RR i mozna bylo wyrwac za 11k.
    Sprawdz u nich bo maja life time warranty.
    Ja bym sie nie zastanawial jesli masz w dupie paliwo, chociaz mt10 tez pije strasznie.
    W tym modelu ktory wspomonales jestv quick shifter i blipper.

Daj znac jak kupisz chetnie odwiedze poogladac

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

3. dartforder

dartforder Beztroski Posiadacz

Browary:
    17
    Miasto:
    Northwich
    Motocykl:
    Z1000
    Jak przegladam oferty to teraz wheels ma najlepsza jaka widzialem jak chce sie nowe tuono. £13.4k za nowke factory. Jeszcze ze 3 miechy temu nie dalo sie nic znalezc za mniej niz 15k . Mam nadzieje ze nie sprzedadza wszystkich do lutego bo wtedy pewnie bym mogl zaszalec. Teraz maja na stocku dostepne od razu. Zobaczymy, jak zakupie to dam znac.

CezaaR lubi to.
  4. Wasal

Wasal Pogromca Puszek

Browary:
    963
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    cbr600rr07
    Poczekaj ostatnio dodawali akra wydech za free. Oni maja naprawde ciekawe oferty wiec warto zagladac na ich strone.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

CezaaR lubi to.

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!