acrapovic db killers

Temat na forum 'Rozmowy Motocyklowe' rozpoczęty przez dartforder, Luty 20, 2019.

1. dartforder

dartforder Beztroski Posiadacz

Browary:
    67
    Miasto:
    Northwich
    Motocykl:
    Z1000
    Siema. Mysle pojechac na oulton park gdzie jest 102db max dopusczlane. Moto to R1 z 2009 big bang. Mam de-cata i nie mam baffli w acra wiec napewno jest glosniej niz powinno. Co bede robil to zaloze spowrotem katalizator ze wzgeldu ze chce zobaczyc jak sie poprawi praca silnika w dolnym i srednim zakresie obrotow. Na ta chwile nie mam zadnego power commandera wiec nie chodzi to raczej jak powinno a ta zmiana to zmiana ktora nie bedzie mnie kosztowac. Jak bedzie duza poprawa to go wtedy wywale i zaloze PC. Ale wracajac do tematu to czy jak zaloze katalizator to przejdze test na torze czy musze db killery kupowac? Ma ktos doswiadczenie z takim przypadkiem albo ma do sprzedania baffle?

2. riddickber

riddickber Kat Komarków

Browary:
    733
    Miasto:
    carlisle
    Motocykl:
    Ducati Panigale V4s
    Katalizator uja ci da chxesz cos uzyskac to pc ,secondary fuell module filtry racingowe i hamownia .Czy kat ci zmniejszy glosnosc hmmm

3. dartforder

Browary:
    67
    Miasto:
    Northwich
    Motocykl:
    Z1000
    Chyba mnie nie rozumiesz, jak wloze kata spowrotem to powinno byc jak z fabryki. Z tego co slyszalem to same koncowki nic nie zmieniaja ale usuniecie kata juz tak i chce zobaczyc jak taka "fabryczna" chodzi. A zeby byl efekt to wiem ze trza PC wsadzisc i hamawnia itd. Tylko poprzedni wlasciciel tego nie zrobil tylko kata wywalil i mam wrazenie ze nie pomoglo to wcale a wrecz zaszkodzilo. A co do gosnosci to tak sie tylko zastanawialem czy cos sie zmnienejszy.

4. Wasal

Wasal Pogromca Puszek

Browary:
    1267
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    Yamaha MT10
    Ja bym probowal db killera najpierw.
    Na ebay kupisz.

5. dartforder

Browary:
    67
    Miasto:
    Northwich
    Motocykl:
    Z1000
    tez mi sie wydaje ze trzeba wyszukac jakis uzywek na ebayu. Nowe to jakas cena z kosmosu chyba ze jakies nieorginalne wypatrze.

6. Wasal

Wasal Pogromca Puszek

Browary:
    1267
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    Yamaha MT10
    U mnie bez db killera jest masakra, glowa mnie boli

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

7. riddickber

riddickber Kat Komarków

Browary:
    733
    Miasto:
    carlisle
    Motocykl:
    Ducati Panigale V4s
    on zmieniaja I to duzo same koncowki ,a poprzedni wasciciel spieprzyl sprawe i tyle ,a mierzyles ile jest db xzy strzelasz na pale bo moze okazac sie ze jest ok

8. dartforder

Browary:
    67
    Miasto:
    Northwich
    Motocykl:
    Z1000
    nie mierzylem bo nie mam za bardzo czym ale raczej nie przejdzie jak jest teraz, jest mega glosny

9. piwko78

piwko78 Kat Komarków

Browary:
    2160
    Miasto:
    GL13
    Motocykl:
    xt600e / v-storm 1000
    SA aplikacje wynik pomiaru nie będzie w 100% poprawny ale w miarę przybliżony +/-5db

10. Wasal

Wasal Pogromca Puszek

Browary:
    1267
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    Yamaha MT10
    Jedz na najblizszy tor ktory masz kolo sidbie jak jest trackday a pewnie czesto sa i ktos ci zmierzy na szybko, wtedy bedziesz mial pewnosc.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

11. dartforder

Browary:
    67
    Miasto:
    Northwich
    Motocykl:
    Z1000
    niezly pomysl, do oulton park mam 10 minut moze warto podjechac i sie zapytac

12. Rob

Rob Kat Komarków

Browary:
    2578
    Miasto:
    Bedford
    Motocykl:
    Ktm 1190r
    Same koncowki zmieniaja wiele. Wlasciwie nie powinno sie zmieniac samych nawet kominow w ingerencje mapy. Chodzi o przeplyw a co za tym idzie temp spalin.
    Wiec wsadzenie kata nie za wiele zmieni. Poza tym ciszej od tego nie bedzie

13. dartforder

Browary:
    67
    Miasto:
    Northwich
    Motocykl:
    Z1000
    https://polishbikers.com/threads/nowa-niunia-w-stajni.11290/page-7

A tu stary temat jak Adix robil mody w swojej R1, pisze o tym ze raczej same puchy niec nie zmienily ale wywalenie kata juz tak. Raczej wiedzial co pisze i tym tez sie troche sugerowalem mowiac ze jak wrzuce kata spowrotem to powinienem poczuc roznice.
    Ma ktos podobne doswiadczenia?

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!