3M Scratch Removal Kit to Remove Scratches

Temat na forum 'Serwis, Moj garaż' rozpoczęty przez Buszek, Grudzień 20, 2015.

1. Buszek

Buszek Kat Komarków

Browary:
    1593
    Miasto:
    Kirkcaldy
    Motocykl:
    Triumph speed four
    Ok panowie jak temat, czy ten specyfik jest ok do usunięcia rysek z baku i plastików? Ryski raczej od kurtki itp bo kur... Nie wiem od czego one :geek:

2. mirusiek

mirusiek Beztroski Posiadacz

Browary:
    662
    Miasto:
    UK
    Motocykl:
    Yamaha V-max 1200
  3. Buszek

Buszek Kat Komarków

Browary:
    1593
    Miasto:
    Kirkcaldy
    Motocykl:
    Triumph speed four
    No właśnie jeszcze nie mam ale chcę kupić coś bo wozidlo się zapuszcza i wstyd tym jeździć :D

Czy maszyna potrzebna do wypolerowania, czy przy drobnych rysach wystarczy ręcznie? Rysy są powierzchowne

4. mirusiek

mirusiek Beztroski Posiadacz

Browary:
    662
    Miasto:
    UK
    Motocykl:
    Yamaha V-max 1200
    Maszyna niezbedna. Jak male powierzchnie to mozna kupic te pady male, o srednicy 75mm i zalozyc do uchwytu na wkretarke. (Tarcza z rzepem)
    Do motocykla wygodniej niz duza maszyna. Ogolnie obroty maszyny na ktorej polerujesz nie powinny przekraczac 1200 obrotow na minute. A na co zalozysz pada wkretarka,wiertarka,polerka nie ma znaczenia byle ta zasada byla zachowana. Ja ustawiam polerme zawsze na 1000 tak mi sie najlepiej poleruje, ale to sprawa indywidualna.

Darek z dover lubi to.

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!