EMRA Rookies

Temat na forum 'Trackdays, Jazda na Torze' rozpoczęty przez Michal95, Maj 17, 2017.

1. Michal95

Michal95 Beztroski Posiadacz

Browary:
    30
    Miasto:
    Birmingham
    Motocykl:
    YamaSaki
    Czesc Wszystkim!

Pomyslalem ze i tu napisze pare slow o moim pierwszym w zyciu starcie z EMRA na Mallory Park.

3cia Runda, 14 Maj 2017

W sumie nie wiem od czego zaczac... za duzo emocji jak na jeden dzien. Ale zaczne od Piatku, kiedy to pakowalem sie do drugiej rano i spalem 4 godziny tylko po to zeby zrobic 4 lipne sesje w deszczu zmieniajac opony 2x (moja wina, nie mam drugich kol). Oprocz tego ze bylem mega zmeczony, to jeszcze zmarzlem i zmaklem [​IMG]:D. Wiec po obiedzie zawinalem sie do domu z mysla, ze jesli znowu zastanie mnie taka pogoda w Niedziele to sprzedam moto i zostane pilkarzem [​IMG]:D.

Dzisiaj to bylo cos wiecej niz zwykla sloneczna Niedziela, jednak kiedy to dotarlem na tor krotko przed 7 rano bylo nadal mokro a na niebie same ciemne chumury [​IMG]:/ i przez ostatnie pare dni czesciej sprawdzalem pogode niz Zubilewicz [​IMG]:D. Ale do sedna sprawy, rozpakowalem sie, ubralem sie w moj ulubiony kostium, wzialem swoja kobiete pod reke i szybkim krokiem wyruszylem na "scrutineering". Po tym jak gosciu mnie obejrzal i moja ukochana, stwierdzil ze pasujemy do siebie i ze da nam pozwolenie na rozdziewiczenie sie na torze [​IMG]:D. Potem jeszcze sprawdzenie glosnosci i rejstracja [​IMG];).

Okolo godziny 11;30, drze sie jakas baba przez megafon ze to juz czas, i teraz moja kolej na pokazanie sie ze strony praktyczniej a mniej werbalnej. Wiec ruszylem, 10min kwalifikacje i wtedy juz myslalem ze nie jade a latam [​IMG]:D ale szybko sie okazalo, ze Henek z gnojem jedzie szybciej na pole niz ja na swojej "nindzy" [​IMG]:D. Udalo mi sie wykrecic 1;01 co dalo mi 17sta lokate do pierwszego z zyciu wyscigu [​IMG];).

Krotko po 14;00 znowu ta sama baba, ale tym razem to juz na serio, nie trackday nie jazda jak w niedziele przystoi ale podobno teraz mam zapierdalac... bo to przeciez wyscig jest haha [​IMG]:D. Wiec ruszylem z 17stej pozycji i tak sie do turlalem na 12 a w tym samym czasie mialem najlepszy doping od najlepszych moto znajomych!! i tu Dziekuje wam ze byliscie a ja staralem sie dawac w palnik zeby nie bylo za duzej lipy [​IMG]:D.

Wyscig numer 2, start z 12stej pozycji i calkiem to wszystko zjebalem, w tym samym czasie co zgaslo swiatlo do startu... to chyba myslalem nad tym piwem co go nigdy nie dopijam do konca, i tak jak piwo wrescie starci gaz tak ja starcilem z 4 pozycje na starcie [​IMG]:D. Ale jak juz wrescie ruszylem, to pomyslalem sobie ze mam tu robote do wykonania, wiec zabralem sie za kazdego z osobna, i znowu 12sta pozycja na mecie.

Motocykl spisal sie na medal, bez wiekszych problemow z okrozenia na okrozenie jechal coraz szybciej a momentami nawet za szybko. Dzisiaj udalo sie 59;400 z czego jest mega zadowolony i mysle ze da sie cos jeszcze urwac.

Z tego miejsca chcial bym podziekowac wszystkim ktorzy od zawsze wierzyli we mnie, i w to ze uda sie wystartowac w tym roku. Dziekuje tez ludziom dobrej wiedzy, ktorzy sa zasypywani spamem wiadomosci na temat motocykli i ze zawsze znajda czas by napisac/zadzwonic i wytlumaczyc jak krowie na rowie co jest grane. Dzieki i do zobaczenia na nastepnej rundzie!!

Skopiowalem ten tekst z fb. 18425250_1341177859251867_3565642455046046067_n.jpg downloadz_120517_0452_mallory_park.jpg

Fotka powyzej jest z piatku jak bylo mokro ;)

Moja klasa na stronie 82 i 127 :)
    http://www.tsl-timing.com/file/?f=emra/2017/171962.pdf

Moje konto na YT
    https://www.youtube.com/user/MrFarmer1970/videos

#1 Michal95, Maj 17, 2017
    Ostatnia edycja: Maj 17, 2017
    piwko78, dario, Karol and 4 others like this.
  2. tomis69

tomis69 Beztroski Posiadacz

Browary:
    36
    Miasto:
    London
    Motocykl:
    ZX6r
    Gratuluje! Świetna robota :) pokaż nagrania z GP ;)

3. CezaaR

CezaaR Pogromca trolli
    Członek Załogi

Browary:
    316
    Miasto:
    Westminster;)
    Motocykl:
    Latajacy dywan
    Dobra robota
    Pogratulowac
    Jakie plany dalej

4. tomis69

tomis69 Beztroski Posiadacz

Browary:
    36
    Miasto:
    London
    Motocykl:
    ZX6r
    Nic mi to nie mówi :p

5. Michal95

Browary:
    30
    Miasto:
    Birmingham
    Motocykl:
    YamaSaki
    namiary na yt w glownym poscie :)
    --- Post updated ---
    Plan jest aby skonczyc ostatnie 3 rundy, nastepna dopiero na poczatku Lipca. Do tego czasu musze poprawic chamulce, kupic rearsety i z 2 tory aby poprawic technike i predkosci. :)

CezaaR lubi to.
  6. Lowek83

Lowek83 Beztroski Posiadacz

Browary:
    72
    Miasto:
    Hatfield
    Motocykl:
    FZ6 S2
    Gratuluje niezłych miejsc i zajawki.

7. El Diablo

El Diablo Kierowca Kosiarki

Browary:
    20
    Miasto:
    Peterborough
    Motocykl:
    KTM RC 125

Zorganizujemy Ci zbiórkę na jakimś kickstarterze i na tor zaraz się uzbiera, więc to najmniejszy problem. Ale pozwolisz od czasu do czasu pośmigać też mniej doświadczonym jak coś? ;)

8. Michal95

Browary:
    30
    Miasto:
    Birmingham
    Motocykl:
    YamaSaki
    IMG_2669.JPG IMG_2670.JPG 18451804_1548673851873748_2936775676739323216_o.jpg IMG_2670.JPG Dzieki za pozytywne rekacje ;P plan jest aby walczyc o punkty na nastepnej rundzie, tylko do 10tego miejsca dostaje sie punkty. Nadal brakuje mi duzo jesli chodzi o czas spedzony na torze. W tym roku bylem tylko 2x na torze, z tego zrobilem 3 sesje na suchej nawierzchni i 4 sesje na mokrej. Na tej rundzie napewno braklo mi chamolcow, po 2-3 kolkach nie bylo juz czym chamowac, klocki drogowe nadaja sie jedynie na MOT i spowrotem :D.

Poleć forum